ijournal.cz

Africké léto – designová kolekce povlečení a froté

red Zdroj: Veba 3.8.2022 Hi-tech a bydlení
Přdstavujeme designovou novinku tohoto roku vytvořenou designéry české textilky VEBA. Nová kolekce z bavlněného saténu Africké léto obsahuje šest artových perokreseb. Povlečení je utkané z jemných přízí pravé egyptské bavlny, je tedy lehké, vzdušné, splývavé a jemné na omak. Doplňují jej ručníky a osušky ve stejné grafice.

bavlněný satén_ Geon-tisk Africké léto_Lev
Dunění tamtamů a zpěvy domorodých kmenů se tlumeně rozléhají po pláních Afriky, kde se vedrem mihotá a chvěje vzduch v poledním žáru afrického slunce. Na vyprahlých a zároveň životodárných ostrůvcích africké savany se ospalým tempem pasou zebry, žirafy, gazely i sloni pod majestátným dohledem lvů i věčných strážců surikat. Také vás láká africká savana? Pak u vás doma nesmí chybět designové povlečení Africké léto od českých návrhářů společnosti VEBA.

froté_Africké léto_mix
Saténové povlečení utkané ze 100% jemně česané bavlny vás uchvátí svou jemností a kvalitou příze. Moderní perokresba afrických zvířat, které najdete i v zoologických zahradách třeba ve vašem okolí, zároveň podtrhne design vaší ložnice či dětského pokoje.

 bavlněný satén-Geon-tisk Africké léto_ Slon

  • Damaškové povlečení 1+1 (polštář a cícha) 70×90 cm + 140×200 cm, možno i v prodloužené délce 140×220 cm, cena od 2300,-
  • Ručník, rozměr 50×100 cm, cena 130,- Kč
  • Osuška, rozměr 70×140 cm, cena 260,- Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Veba