Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

ActivePass rozšiřuje nabídku o kartu pro partnera

red Zdroj: www.activepass.cz 22.1.2018 Koktejl

ActivePass, benefitní zaměstnanecká karta na sport a zábavu, která podporuje aktivní trávení volného času, rozšiřuje od ledna svou nabídku o možnost pořídit tzv. Partnerskou kartu. Badminton, tenis, salsa, bowling nebo třeba návštěva muzea a spousta dalších aktivit je mnohem zábavnějších ve dvou. Proto ActivePass nově umožňuje všem držitelům karty pořídit Partnerskou kartu své manželce, manželovi, partnerovi prostě komukoli blízkému, s kým chce trávit svůj volný čas. Objednat si ji může každý, kdo má ActivePass, a to na libovolně dlouhou dobu.

 ActivePass karta

Partnerská karta vypadá a funguje úplně stejně jako klasický ActivePass, tedy jako permanentka na volnočasové aktivity a svému majiteli umožňuje každý den jeden vstup do jakékoli smluvní provozovny. Většinu zařízení lze s kartou navštěvovat bez dalších poplatků, pouze u některých prémiových aktivit může být účtován jednorázový příplatek. Aktuálně je v nabídce ActivePassu přes 5 tisíc aktivit u více než 900 partnerů a každý měsíc počet provozoven roste o 30 %.

Je samozřejmě na rozhodnutí zaměstnavatele, jestli bude ochoten svým zaměstnancům přispívat také na tyto Partnerské karty. V dnešní době, kdy na pracovním trhu prakticky nejsou volní lidé a zaměstnavatelé se přetahují o nové zaměstnance, nebo bojují o udržení těch stávajících, to může být pro mnohé určitě zajímavý benefit,“ říká Lukáš Pokorný, obchodní ředitel ActivePass, a doplňuje: „Z našich interních statistik sledujících používání karty ActivePass vyplývá, že v pracovním týdnu od pondělí do čtvrtku je počet uživatelů cca dvojnásobný v porovnání s obdobím od pátku do neděle. Zaměstnanci tedy kartu primárně využívají k relaxaci a odreagování se po náročném pracovním dni.“

AP Jak to funguje

Nabídku ActivePassu pravidelně doplňují také zajímavé sezonní aktivity. Aktuálně jsou to především zajímavé slevy na skipasy např. ve ski areálech Ještěd (celodenní skipas s ActivePassem jen za 340 Kč, večerní lyžování bez doplatku na 1,5 hodiny), dále Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov (Skiaréna Jizerky, 40 bodová jízdenka nebo půjčovna lyží na celý den bez doplatku), U vodárny v Jizerských horách (lyžování 1/2 dne nebo snowtubing 8 jízd bez doplatku), Červenohorské sedlo (Jeseníky, denní skipas za 400 Kč nebo 4 hodinová permanentka za 300 Kč), Stupava (Zlínský kraj, bodová permanentka na 100 bodů bez doplatku), nebo Hlubočky u Olomouce.

 AP screen 1

Karta ActivePass má dvě úrovně: základní variantu ActivePass a rozšířenou variantu ActivePass Plus. ActivePass využijí hlavně sportovci. Umožňuje vstupy do sportovišť od fitness center přes plavání nebo aerobik a skupinové lekce, sportoviště pro raketové sporty, až po kruhový trénink. Také s ní mohou relaxovat v saunách, wellness centrech, aquaparcích a věnovat se sezonním aktivitám. ActivePass Plus rozšiřuje možnosti o zážitkové a rodinné aktivity s dětmi. Kromě sportu tak nabízí i populární IQ parky, zoo, botanické zahrady, muzea, hrady a zámky, únikové hry, laser game, paintball, motokáry, farmy a mnoho další zábavy.

 

Další informace najdete na www.activepass.cz a www.facebook.com/activepassbysodexo/.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.activepass.cz