ijournal.cz

Aby se podlaha jenom blýskala

red Zdroj: www.karcher.cz 27.2.2021 Hi-tech a bydlení

Úklidová technika není zbytečný luxus. Šetří to, co je pro nás úplně nejcennější, tedy čas, a z nepříjemných namáhavých povinností dělá jednoduchou rutinu. Díky podlahové myčce budete klidně vytírat obden, tak snadná a efektivní je práce s ní.

Kärcher FC 3 Cordless

Mytí podlah se většinou snažíme vyhnout, dokud to aspoň trochu jde. Hodně zvládne „nasucho“ smeták nebo vysavač, ideálně ten bateriový tyčový, se kterým je tak rychlá a příjemná práce. Ovšem znáte to, tu něco ukápne, tam se rozleje. Když začne podlaha připomínat mapu světa, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Takže s povzdechem dotáhneme kbelík s vodou, z komory vyndáme mop a – stop! Nešlo by to i jinak?

Kärcher FC 3 CordlessBez ždímání a bez kabelu

Před použitím bateriové podlahové myčky Kärcher FC 3 Cordless (doporučená cena 4990 Kč) nemusíte udělat nic víc, než nalít do zásobníku necelé čtyři deci vody a trochu čisticího prostředku. Přístroj funguje na jednoduchém principu: je opatřen dvěma rotujícími válci, které neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty se shromažďují v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak po umytí výrazně čistší než při použití běžného mopu. Štíhlá konstrukce myčky zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem, otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Díky lithium-iontové baterii se nemusíte starat o kabely a zásuvky (na jedno nabití zvládne přístroj umýt až 60 m²). A ani majitelé menších bytů se nemusejí bát, díky úsporné a dobře promyšlené konstrukci myčku pohodlně uloží bez velkých nároků na místo.


Vhodná i na parkety

Jednou z velkých výhod myčky je šetrnost k materiálu podlahy. Zcela bez starostí ji můžete používat na nejrůznější typy tvrdých podlah – na PVC, vinyl, dlaždice, laminát, ale i na naolejované nebo voskované parkety, kterým je obvykle potřeba věnovat větší péči. Protože myčka vytírá opravdu úsporně a podlahu namáčí jen v nejnutnější míře, zůstane na povrchu jen minimum vlhkosti a umytá podlaha tak zcela uschne během pár minut. Díky tomu ji můžete bez problémů používat i na choulostivé dřevěné povrchy. Nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější.

www.svetcisteni.cz

www.karcher.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.karcher.cz