ijournal.cz

5 Seconds Of Summer vydávají své debutové album

red Zdroj: Universal Music 20.6.2014 Hudba

Australská chlapecká kapela 5 Seconds Of Summer před časem zabodovala singlem She Looks So Perfect, který dosáhl na přední příčky světových hitparád. Aktuálně čtveřice v rádiích válčí s dalším singlem a dnes navíc konečně vydává své debutové album…

cover

Skupina 5 Seconds Of Summer, která ve své tvorbě odkazuje na vliv takových kapel jako Blink-182 nebo Busted, patří k velkým nováčkům posledních měsíců. Poté, co se kluci proslavili v domovských končinách, přesunula se jejich popularita do Severní Ameriky, kde během pár minut vyprodali svoje první velké turné a následně mánie kolem čtyř pohledných teenagerů pohltila i Velkou Británii. Poslední týdny se zájem o 5 Seconds Of Summer velmi rychle šíří celou Evropou a Luke, Mikey, Calum a Ash začínají být novým fenoménem!

Kapela odstartovala svoji hvězdnou kariéru songem She Looks So Perfect, který počátkem roku dosáhl na první příčku britské, irské, australské i novozélandské hitparády. Aktuálně skupina boduje s pop-rockovou vypalovačkou Don’t Stop, ke které čtveřice natočila i vtipné video. Zmiňovaný song, který si nic nezadá s hudebními počiny mnohem starších a zkušenějších rockerů, má již podle prvních ohlasů našlápnuto na další velký hit…

5 Seconds Of Summer

Nyní kapela konečně vydává své debutové album s prostým názvem 5 Seconds Of Summer, které přináší dvanáct autorských písní. Náročnější fanoušky, kterých skupina během relativně krátké doby například na facebooku nasbírala téměř pět miliónů, jistě potěší i deluxe edice zmiňované desky. Na ní fanoušci najdou další tři bonusové skladby. 5 Seconds Of Summer svým debutem jednoznačně potvrzují, že jsou plně hodnotnou rockovou kapelou, která má nejen velký hudební potenciál, ale i obrovskou budoucnost!

Australští 5 Seconds Of Summer konečně přichází se svým debutovým albem! Jejich deska vychází již v pátek 27. června pod hlavičkou labelu Universal Music!

Album 5 Seconds Of Summer digitálně na:

Deezer – http://bit.ly/1iMasHW
Spotify – http://spoti.fi/1pG5Phl

iTunes – https://itun.es/cz/uK8l0
Google Play – http://goo.gl/wnZ2u2

Na CD – http://bit.ly/1wE0bQY

5 Seconds Of Summer – She Looks So Perfect – YouTube
5 Seconds Of Summer – Don
’t StopYouTube

http://www.5sos.com
https://www.facebook.com/5secondsofsummer

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Universal Music