Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

104. ročník pražských Primátorek se soutěží o zájezd do Itálie

red Zdroj: Primátorky 30.5.2017 Soutěže

Přijďte fandit veslařům na letošní 104. Primátorky!

Již po 104. poměří v Praze na Vltavě síly nejlepší veslaři nejen z Česka – první červnový víkend se totiž pojedou tradiční veslařské závody Primátorky. Závodníci jako obvykle vyrazí na trať u Veslařského ostrova a vyšehradskou zatáčku budou zdolávat po pár set metrech rovné trati. Nic nedělá Primátorky tak originálními jako právě zatáčka pod vyšehradskou skálou. Tam se rozhoduje o vítězích.

image001

Kromě napínavého souboje a krásného zážitku „od vody“ je ale pro návštěvníky připraven také bohatý doprovodný program. Děti i dospělí si zaveslují na trenažéru, vyzkouší si novou kolekci klobouků od známé české firmy Tonak a poslechnou si spoustu dobré muziky. Na pódiu Rádia WAVE zahraje například letenská kapela Wild Tides.

Krásně strávený víkend na Primátorkách si návštěvníci užijí jako vždy zadarmo.

image002

Kdy: 2. – 4. června 2017

Kde: nábřeží u Vltavy, Praha 4, 2, 1.

Bližší informace lze dohledat v aplikaci Primátorky, kterou si může stáhnout každý přes App Store i Google Play. Díky ní bude mít každý fanoušek přehled o všem, co se bude na Primátorkách dít. Aplikace je interaktivní a veškerý servis bude aktualizovaný online. Lákadlem je také tipovací soutěž, ve které můžete vyhrát zájezd do Itálie v hodnotě 10 000 Kč od CK Cicala.

 image003

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Primátorky