ijournal.cz

Zpomalte s bylinnými čaji z řecké přírody

red Zdroj: www.zesto.cz 21.10.2019 Gastronomie

Těšíte se na Vánoce? Nebo si naopak potřebujete odpočinout od toho, jak se na nás začínají odevšad valit? Pro oba účely je ideální směs uvolňujících bylin a voňavého vánočního koření Christmas od Rhoeco! Bylinná čajová směs harmonicky spojující uvolňující řecké bylinky a voňavé vánoční koření pro navození vánoční atmosféry.

K dostání na e-shopu zesto.cz za 319 Kč

vánoční směs čaje
Sypané bylinné čaje nám mohou pomoci udržet si duševní rovnováhu a uvolnit se. Ne vždy je ale snadné sehnat bylinky v odpovídající kvalitě a se zaručeným původem. S řeckými čaji Rhoeco se můžete spolehnout na vysokou kvalitu ručně balených bylinek z malých, 100 % ekologických řeckých farem. Pro zakladatele této soluňské firmy je velmi důležitá jak kvalita bylinek, tak udržitelný přístup k jejich pěstování.

Pečlivě vytvořili pět vyladěných směsí: Mountain, Forest, Sea, Agros a Urban. Každý mix obsahuje jiné bylinky a většina z nich se dá připravit i jako studený nálev pro letní osvěžení. Směsi jsou baleny v kartonových kelímcích připomínající květináče – a není to jen zdání. Po spotřebování čaje je skutečně můžete jako květináče použít: zespod papírového víčka je přilepená tyčinka se semínky některých obsažených bylinek. Stačí obal naplnit zeminou, zasadit tyčinku a pravidelně zalévat. 

bylinný čaj
Síla je v jednoduchosti, a tak nyní Rhoeco nově přináší pět jednodruhových čajů: Horský čaj (hojník), Meduňka, Heřmánek, Citronová verbena a Šalvěj. Jak je u této značky samozřejmostí, i tyto produkty pocházejí z ekologického zemědělství a každý sáček obsahuje bylinky jen z jedné konkrétní lokality. Váš čaj může pocházet třeba i z úbočí hory Olymp!

organic-herbal-tea
Všechny čaje Rhoeco jsou přirozeně bezkofeinové. Čajové směsi i jednodruhové čaje najdete v e-shopu www.zesto.cz , který nabízí jednodruhové bylinky v České republice zatím jako jediný.

  • Řecká značka Rhoeco klade důraz na nejvyšší kvalitu – čaje jsou ručně balené a bylinky pocházejí z malých ekologických farem
  • Obal od čajových směsí lze po spotřebování využít jako květináč a zasadit do něj semínka přiložená pod víčkem
  • Kromě pěti vyvážených směsí nově nabízí i pět nejoblíbenějších bylinek v podobě jednodruhových čajů
  • Novinka – bylinná čajová směs Christmas

 
Proč Zestó?
Zestó znamená v řečtině „útulný“ – a přesně takový chceme náš e-shop mít. Kromě čajů u nás najdete bohatou nabídku kosmetiky, od ručně vyráběných mýdel po speciální produkty péče o vousy, a také stylové módní i bytové doplňky.


Kdo za Zestó stojí?
E-shop www.zesto.cz s řeckou kosmetikou, čaji a doplňky provozuje Anna Březinová. Dlouhodobě se zabývá digitálním marketingem, ale postupem času se potřebovala věnovat i něčemu hmatatelnému. Miluje Řecko a chtěla skvělé řecké produkty zprostředkovat i ostatním, takže nebylo nad čím váhat.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.zesto.cz