ijournal.cz

Známé osobnosti si přišly vyzkoušet léčivou kosmetiku z mrtvého moře na veletrhu Interbeauty Prague

red Zdroj: Health&Beauty 11.4.2015 Společenské akce a události
Inspirace, cenné rady, relax, soutěže a mnoho dalšího čekalo na návštěvníky dvoudenního kosmetického veletrhu v Praze na výstavišti v Holešovicích. S velkým zájmem se opět setkala výstavní a prodejní expozice přírodní kosmetiky zn. Health&Beauty vyráběné z minerálů, soli a bahna z Mrtvého moře. Je obohacena o čisté rostlinné výtažky a aromatické oleje. Mrtvé moře představuje nejlepší přírodní léčbu kožních problémů a je také známo pro své silné protistárnoucí účinky. Výrobky Kosmetiky HB nejsou testovány na zvířatech a většina z nich neobsahuje parabeny.

Celebrity s kosmetikou HB

Majitelka HB Kosmetiky Petra Morávková získala ocenění Modrá planeta za ekologicky čistý produkt. Ocenění bylo uděleno právě díky produktu – aromatické máslo na uvolnění svalů, které pomáhá při bolestech svalů, hlavy a kloubů. „Je to pro nás velká pocta a jsme rádi, že jsme daná ocenění obdrželi, protože naše kosmetika není testována na zvířatech a moc nás těší, že naše výrobky pomáhají lidem léčit ekzémy, lupénku a další nejen kožní onemocnění,“ dodává Petra Morávková.

Mezi prvními do stánku dorazila herečka Uršula Kluková, která má moc ráda HB kosmetiku a ze všeho nejdřív vyzkoušela tělová másla, která ji zaujala hned na první pohled. A to na hezkých chlapech. Proto se hned vrhla na 2. nejkrásnějšího Muže světa Martina Gardavského a modela a fotbalistu Ondřeje Valentu, aby je namasírovala. „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého chlapa, ale musí mít charisma. Já jsem nikdy nechtěla jen tělo u chlapa, musel mít vždy i duši, ale takhle mi lichotí to sáhnutí“ rozpovídala se Uršula Kluková, která v současné době smutní a to kvůli ukončení natáčení úspěšného seriálu Doktoři z Počátků. 

Ursula Klukova

Kateřina Kornová vyzkoušela bahenní pleťovou masku na Muži roku Martinovi Gardavském. „Já se věnuji studiu ve škole, cvičím jógu a nejím čokoládu“ svěřila Katka Kornová. „Chtěla bych navštívit Izrael, ta destinace mě velmi láká a v letošním roce jsem si řekla, že budu hodně cestovat.“  Katka zhubla 30 kg během roku!

„Vypadáte úžasně“
, lichotil Kateřině Kornové Muž roku Martin Gardavský, který je v současné době bez přítelkyně. P
řed nedávnem se vrátil z Brazílie, kde byl nejen pracovně, ale i tam odpočíval. „Pořád se věnuji modelingu, natáčení reklam, rýsuje se práce opět v zahraničí“ popsal Martin své aktivity, který hodlá radit i letošním finalistům Muže roku.

Katerina Kornova a Martin Gardavsky

Další, kdo se přišel inspirovat přírodní kosmetikou, byl Martin Maxa. Ten sklízel obdiv za jeho vypracovanou postavu u žen. „Je opravdu sexy chlap, takového mít doma“ rozplývaly se návštěvnice nad jeho svaly. „Nyní hodně maluji, někdy člověk potřebuje mít čistou hlavu, hraju divadlo a mám také hodně koncertů“ svěřil se Maxa. „Maluji to, co mě zrovna napadne, jeden obraz dělám i několik týdnů a snažím se, aby to bylo dokonalé“.

Martin Maxa s majitelkou kosm.znacky

Monika Bagárová, která nyní pobývá v nakrátko v Čechách vyzkoušela na veletrhu na svých rukách peeling. „Já ráda chodím na masáže, starám se o své tělo, cvičím. Jsem nyní zamilovaná do svého amerického přítele, snažím se být s ním co nejvíce“ prozradila jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček.

Monika Bagarova

Více informací o kosmetice HB a jejích produktech se dozvíte na www.kosmetikahb.cz.

 
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Health&Beauty