ijournal.cz

Zimní výprodeje ve Fashion Arena Prague Outlet aneb nový šatník na celý rok

red Zdroj: Fashion Aréna 14.1.2017 Nezařazené

Dali jste si na Nový rok  předsevzetí jako např. změnu váhy či postavy, změnu zaměstnání, změnu životního stylu? Vždy je k tomu nutný vhodný outfit. Ve většině obchodů jsou zimní slevy a výprodeje v plném proudu. Fashion Arena Prague Outlet v tuto dobu nabízí dodatečné výprodeje a slevy z již zajímavých outletových cen.

zimni-sale-2017

Stále ještě lehce sváteční čas si jistě zaslouží i mnohá setkávání s přáteli a známými lidmi. Co si při takovém setkání ještě udělat radost a nakoupit si nějaké další dárky pro sebe nebo pro své blízké? Pokud chceme měnit váhu či tvar postavy, je jistě nutné zakoupit nové oděvy jak do práce, tak i na volný čas. Velký výběr určitě najdeme v obchodech Esprit, Desiqual, Steilmann, Guess a další. Samozřejmě je nutné zajít i do obchodů se sportovním zbožím, jako je například adidas, AlpinePro, Asics, Hi-Tec, Nord Blanc, Quiksilver – a vyhledat pohodlný a funkční „cvičební“ oblek.

Zajít na kávu, zimní drink či další občerstvení s kamarádkou, partnerem, maminkou, dcerou, nebo na pracovní schůzku s kolegou či obchodním partnerem, a při tom si udělat radost z nabídky více než 200 značek ve Fashion Arena Prague Outletu může být přece moc příjemné. Od konce roku 2016 probíhají ve Fashion Areně velké zimní výprodeje s mnoha dodatečnými slevami k outletovým cenám, které jsou vždy o 30 – 70% nižší než ceny původní.

Fashion Arena Prague Outlet nabízí více než 200 značek s 30 – 70% slevami každý den. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00. Do Fashion Areny se dostanete ze zastávky metra Nádraží Hostivař autobusem zdarma nebo z Náměstí Republiky mini autobusem za 100 Kč.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Aréna