ijournal.cz

Vyhrajte dva zázračné pomocníky na bolest kloubů, svalů, šlach a zad

red Zdroj: CutisHelp 30.3.2016 Soutěže

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou. Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetika CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp MENTOLEN konopné mazání  je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www. CutisHelp.cz

Soutěžní otázka: 
CutisHelp DOLOR-END a CutisHelp MENTOLEN konopné mazání charakterizuje


LOGO
a) výrazné mentolové aroma

b) jsou bez parfemace

c) citrusová vůně

 

Pošlete správnou odpověď do 9. dubna 2016 půlnoci a vyhrajte oba krémy CutisHelp. Do předmětu uveďte (celý název) Soutěž: Konopné mazání.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp