ijournal.cz

Vyhrajte dárkový poukaz na nákup v e-shopu Underbelly

red Zdroj: Underbelly 5.11.2022 Soutěže

České menstruační kalhotky Underbelly pro pohodlnou a sebejistou menstruaci

UnderbellyTip na vánoční dárek pro ženy a dívky

Měkké dárky se pod stromečkem zpravidla netěší příliš velké oblibě. Letos to ale bude jinak! Nadělte inovativní menstruační kalhotky Underbelly české výroby – uděláte radost obdarovaným ženám napříč generacemi, a navíc pomůžete přírodě.

K mání jsou kalhotky v sedmi velikostech (od XS až po XXXL), v šesti atraktivních barvách, se čtyřmi úrovněmi absorpčních schopností a v pěti střizích pro různé typy postav a různé příležitosti…. Výběr z více než stovky stylových variant usnadní výhodné balíčky. Kupte rovnou 2 nebo 3 kusy kalhotek a dostanete slevu 10 %, při koupi 4 a více kusů ušetříte 15 % za celý nákup.

Anebo v e-shopu Underbelly klikněte na dárkové poukázky v hodnotě 500, 1 000 či 2 000 Kč a obdarovaná se pak sama rozhodne, které Underbelly budou její. Odměnou za nákup v e-shopu Underbelly nyní dostanete malý dárek – krásnou růžovou papírovou tašku.

UnderbellyUnderbelly letos vstoupily na trh s jasnou misí: „Pohodlí není kompromis mezi funkčností a atraktivitou.“ Underbelly jsou tak jediné menstruační kalhotky, které jsou zároveň pohodlné, funkční a atraktivní. Underbelly jsou vysoce absorpční, přitom prodyšné, příjemné na dotek, lehké, tenké, takže nijak neomezují v pohybu a oblíbených aktivitách. A co je neméně podstatné – Underbelly ulehčují světu od zbytečného odpadu.

Underbelly za svou spolehlivost vděčí 4 vrstvám: Prodyšná i savá antibakteriální vrstva s transportním efektem, absorpční vrstva, membrána a vrchní materiál, který kalhotkám dává jejich krásnou finální podobu. Všechny použité materiály jsou testovány v akreditovaných laboratořích a splňují ty nejpřísnější předpisy a parametry. Zároveň však nejsou náročné na údržbu. Po použití stačí kalhotky propláchnout ve vlažné tekoucí vodě a poté vyprat v pračce (klidně i s dalším prádlem) s tekutým pracím prostředkem pro praní textilií s membránou.

 

Vyhrajte dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup kalhotek v e-shopu Underbelly.

Soutěžní otázka: Z kolika stylových variant kalhotek lze na e-shopu vybírat?
Underbelly
a) 100
b) 105
c) 110

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 15. listopadu 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – kalhotky. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. Nápověda na https://underbelly.cz/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Underbelly