ijournal.cz

Vánoční dárky, které spojí celou rodinu

red Zdroj: www.babickarstvi.cz 25.11.2017 Knihy, Rady, tipy, názory

Koncem roku mnozí z nás řeší stejný problém: jaké nakoupit dárky pod stromeček. Nenechávejte vše na poslední chvíli. Přinášíme inspiraci, čím obdarovat prarodiče, ale i všechny členy rodiny.

Pro prarodiče jsou tím nejcennějším dárkem výtvory jejich vnoučat. Týdenní stolní kalendář je zase tradičním a užitečným pomocníkem. Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu v sobě spojuje obojí. Je speciálně uzpůsoben tak, aby do něj mohly děti vytvořit 12 obrázků – jeden na každý měsíc. Stane se tak dárkem, který vzbudí nadšení u vánočního stromečku a zároveň bude přinášet radost a užitek po celý rok.  Součástí kalendáře je i velký arch se samolepkami, které mohou děti při své tvorbě využít. Samolepky lze vlepovat i k jednotlivým dnům – například v den, kdy má babička narozeniny. Kalendář je k zakoupení na www.babickarstvi.cz a u dobrých knihkupců za doporučenou cenu 249,00 Kč. Nejmilejší_kalendář_pro_babičku_a_dědu_a_samolepky

Časosběrná kronika naší rodiny

Tento dárek je trochu speciální, jelikož je určen pro celou rodinu. Na základě přání zákazníků specializovaného obchodu s dárky pro seniory Babickarstvi.cz ho vytvořila se svým týmem Monika Casosberna_kronika_nasi_rodinyKopřivová, autorka úspěšných knih Babičko/Dědečku, vyprávěj a retro deskové hry Jak to tenkrát bylo? Kronika umožňuje jednoduchou formou zapisovat nejdůležitější události v rodině po dobu deseti let a přidat k nim fotografie. Můžete zde zachytit narozeniny, tradiční rodinné události, rodinné výlety, společné Vánoce nebo mimořádné události jako svatba, narození dítěte či stěhování.


Kronika má velký formát 30×30 cm a obsahuje krásné tematické ilustrace, které vás doslova inspirují k zapisování. Každému roku je věnováno čtrnáct stránek, které může rodina průběžně vyplňovat nebo si jednou za rok sednout a doplnit je najednou.  Vzpomínky a zážitky celé rodiny tak zůstanou zachovány a nebudou zapomenuty. Časosběrnou kroniku naší rodiny lze zakoupit na www.babickarstvi.cz a u dobrých knihkupců za doporučenou cenu 590,00 Kč.

 casosběrna_kronika_otevřená

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.babickarstvi.cz