ijournal.cz

Soutěž o tři sady na malování Fieldmann

red Zdroj: Fieldmann 2.2.2022 Soutěže

Dokonale vymalováno: Zvládnete to s kompletní sadou Fieldmann

obrázek sada I když bychom měli byt udržovat v pořádku celoročně, na jaře přece jen máme více energie a chuti bydlení vylepšovat. A tak se pouštíme do větších projektů, třeba do malování. Patnáctidílná sada Fieldmann FDMV 1401 zahrnuje vše, co potřebujete pro snadné a rychlé vymalování interiéru.

Sada na malování šetří čas se sháněním pomůcek, ale také finance: Pokud byste totiž měli pořizovat každou ze součástí zvlášť, cena se vyšplhá na několikanásobek. Sada na malování FDMV 1401 obsahuje: 2 polyesterové válečky 230 mm, 2 polyesterové válečky 75 mm, 1 polyesterový váleček 100 mm, zásobník na barvu 230 mm, rámeček 230 mm, rámeček 75 mm, štětec 50 mm, rohový štětec, válečkový rám 100 mm, otvírák na plechovky barev, míchadlo na barvu, maskovací pásku 36 x 50 m a zakrývací plachtu.

Česká, kvalitní, spolehlivá a dnes již dobře zavedená a zákazníky vyhledávaná – to je značka FIELDMANN, která vznikla v roce 2010. Od chvíle svého založení se stále rozrůstá a expanduje do dalších evropských zemí. Zároveň pravidelně vylepšuje a rozšiřuje sortiment, nejen o jednotlivé výrobky, ale o celé kategorie.

Nabídka značky FIELDMANN je tak pestrá. Pokrývá většinu potřeb spojených s péčí o zahradu a okolí domu, ale také o byt, dílnu či garáž. Výkonná benzinová sekačka, AKU šroubovák, teleskopický žebřík, svářečka nebo šavlová pila? To všechno u značky FIELDMANN najdete. Opravdu bohatý sortiment ale zahrnuje také například techniku pro čerpání vody, dřevěný a kovový zahradní nábytek, grily či autopříslušenství. V posledních letech se značně rozšířila i nabídka AKU přístrojů v  uceleném programu nástrojů na jednu baterii.
FDMV
Výhra: sada na malování

Soutěžní otázka:

Značka Fieldmann nabízí kromě sady na malování také například komplexní AKU řadu na 20V baterii, která zahrnuje přes 17 produktů na jeden typ baterie. Jak se daná aku řada nazývá?

A)    FAST POWER 20V
B)    SLOW POWER 20V
C)    NO POWER 20V


Odpovězte na soutěžní otázku a správnou odpověď pošlete do 12. února 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – malování. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Více na www.fieldmann.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fieldmann