ijournal.cz

Sledujte osudy nejrozjetější party ve městě! Už v pondělí na Nova Fun

red Zdroj: TV Nova 10.7.2022 TV
Nová hraná reality show Praha – den & noc přináší osudy party mladých lidí, kteří hledají lásku, štěstí i sebe sama dnem a nocí. Spojuje je společné bydlení nedaleko Václaváku, chuť bavit se a užívat si života plnými doušky. Na Nova Fun to pořádně rozjedou už v pondělí 11. července a pak každý všední den ve 21:40. Diváci se mohu na jejich osudy podívat s týdenním předstihem na Voyo.

 Praha den a noc


Do Prahy si přišli splnit své sny, ne vždy se to ale hned podaří. O kom je řeč? O nejrozjetější partě ve městě, do které patří sympatický hasič a začínající fotograf Marek, blonďatá sexy dračice, barmanka Leyla, pohodářský partyboy Olda, ambiciózní, ale lehce naivní influencerka Sofi, temperamentní a spolehlivá Aňa a o něco starší Joe, majitel bytu v centru Prahy, kde všichni společně bydlí.

Ve zbrusu nové hrané reality show Praha den & noc odkryjí divákům své touhy, úspěchy i neúspěchy a také svá tajemství. Diváci je poznají je ve chvíli, kdy za expřítelem Markem přijede z Ostravy atraktivní tmavovláska Míša, která chce v Praze prorazit coby herečka. Doufá, že u Marka bude ze začátku bydlet, ale právě to má malý háček. Marek jí slíbil něco, o čem sám nerozhoduje. Navíc není jediná, kdo má o poslední volný pokoj v bytě zájem. A aby toho nebylo málo, je od první chvíle, co se v bytě objeví, trnem v oku Leyle, která by Marka ráda sbalila…

„Natáčí se denně v Praze, a to za plného provozu. Vstupujeme přímo do reality, jeden den natáčení je jeden života hlavních aktérů,“ dodává kreativní producent projektu Praha den & noc Vítek Pokorný.“

Hned od prvního dílu se začne odvíjet love story mezi Míšou a Markem, do níž všemožně zasahuje Leyla, příběh Joea a jeho dcery, která uteče z domova, i osudy Sofi, Oldy, Ani a jejich přátel a lásek.

 

Praha – den & noc startuje na Nova Fun už v pondělí 11. července! S partou mladých lidí se zde diváci budou potkávat vždyod pondělí do pátku ve 21:40. Epizody jsou také vždy o týden v předstihu ke zhlédnutí na Voyo.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova