ijournal.cz

Rozmazlete se nezaměnitelnou chutí Kinder Paradiso

red Zdroj: Ferrero Group 22.8.2022 Gastronomie

imageDopřejte si chvilku odpočinku a rozmazlete se s Kinder Paradiso. Tato osvěžující chlazená svačinka vám příjemně zpestří den. Kdo by odolal kombinaci nebesky měkkého piškotu a svěžího mléčného krému s nádechem citronu? Nyní přichází na trh ve formátu multipack po 4 kusech a na podzim si užijete i zbrusu nový televizní spot.

KPAR_SETTING_-_Breakfast_CappuccinoPotřebujete se zastavit během hektického dne? Sáhněte po tradičním piškotu vyrobeném z kvalitních surovin, který máte na dosah v lednici. Vybrané ingredience, jednoduchá receptura i porce ideální velikosti již řadu let dělají z Kinder Paradiso perfektní pochoutku, kterou si můžete vychutnat kdykoli během dne, například k snídani nebo jako čerstvou svačinku. Nyní přichází na trh ve formátu multipacku po 4 kusech, který je exkluzivně k dostání v prodejnách Albert. Od října pak i u dalších vybraných prodejců.

Na podzim se můžete těšit i na nový televizní spot, který podtrhává pečlivost, se kterou se Kinder Paradiso připravuje. Spot začíná v kuchyni, kde se „kouzlo“ Kinder Paradiso odehrává v šikovných rukách zkušené kuchařky na tóny slavné Beethovenovy páté symfonie v přepracované verzi. Ingredience se sypou na pracovní plochu a odborně se míchají v rytmu hudby. Přesně v okamžiku, kdy je Kinder Paradiso připraveno k umístění do lednice, jsme najednou katapultováni zpět do každodenní reality: domácí kuchyně, kde si mladý pár dopřává „mistrovské dílo přímo z lednice“. 

Vychutnejte si i vy neodolatelnou svěžest a nezaměnitelnou chuť Kinder Paradiso.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group