ijournal.cz

Procestujte celý svět se stylovým zavazadlem

red Zdroj: Samsonite 10.8.2014 Móda, obuv, doplňky
Značka Samsonite již několik let patří mezi věhlasné výrobce cestovních zavazadel. Letos uvedla na trh novou kolekci, která v sobě snoubí nejenom krásný design a nejnovější technologie, ale především lehkost materiálu, jenž ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Aktuální nabídka společnosti Samsonite nadchne svou propracovaností a smyslem pro detail. Ať už se vydáte na krátký výlet či cestu kolem světa, kvalitní kufr od společnosti Samsonite vám bude vždy skvělým společníkem na cestách.

Samsonite_Pop-Fresh_59206__red_interior_1499 Kc                                                             Moderní zavazadlo, které s vámi vydrží déle než jednu sezonu!

                                                                                                      HARD ZAVAZADLA

Skořepinová zavazadla, jak je většina z nás zná, jsou už dávno přežitkem. Moderní technologie jsou využívány i výrobci zavazadel. Samsonite patří k jedněm z mála, kteří nové technologie sami vyvíjí a patentují si je. Jejich pevná zavazadla jsou lehká jako pírko, pevná jako skála a velmi flexibilní. Největším průlomem v používaných technologiích je bezesporu Curv, materiál vyráběný ze 100% polypropylenových zrn, která jsou tavena a dále zpracovávána jako by se jednalo např. o bavlnu. Každý plát je tkaný stejně jako plátno a jsou do sebe taveny až do požadované tloušťky. Samsonite si Curv nechal patentovat, díky čemuž výrazně předběhl svou konkurenci.

LITE-LOCKEDSamsonite__56767_Lite-Locked_off white_11199 Kc
Letošní novinkou, kterou se může společnost Samsonite právem pyšnit je kolekce LITE-LOCKED. Cestovní zavazadla této kolekce jsou vyrobena ze speciálního materiálu Curv, díky němuž získáte nejlehčí a zároveň nejodolnější zavazadlo vůbec. LITE-LOCKED úspěšně navazuje na kolekci Cosmolite, jen s tím rozdílem, že je zde pro uzamčení kufru použit tříbodový zámkový systém, který je pro značku Samsonite charakteristický. Tento systém uzamčení potěší zákazníky, kteří cestují na delší vzdálenosti, své kufry ukládají do zavazadlového prostoru a nemají je po celou dobu u sebe. S tříbodovým zámkovým systémem bude obsah vašeho zavazadla v naprostém bezpečí. Zavazadla LITE-LOCKED hrají nadčasovými barvami a oslňují decentním lesklým nádechem: bílá, tmavě modrá, černá.

Samsonite_58619_electric blue_interior_6999 KcLITE-CUBE
Další letošní novinkou je kolekce LITE-CUBE, která se pro tento rok prezentuje v novém kabátě. Na první pohled je charakteristická pro svůj matný vzhled a elegantní design, který poutá vzorem připomínajícím mořské vlny. U zavazadel LITE-CUBE je opět použit materiál Curv, který dodává cestovním zavazadlům značky Samsonite neobyčejnou lehkost a odolnost. Barevné provedení kufrů si zamilují všichni, kdo mají rádi nestárnoucí klasiku v podobě stříbrné, černé, tmavě modré či luxusní champagne.


COSMOLITESamsonite_Cosmolite_53450_pink_10 399 Kc
Tato kolekce zavazadel je zcela právem označována za nejoblíbenější a nejprodávanější. COSMOLITE je populární díky kvalitnímu materiálu a patentovanému vzoru mušle. Kolekce v sobě ukrývá nejenom kufry nápaditých barev, ale také malý zázrak, který ocení hlavně ženy, skořepinové pouzdro na kosmetiku. Ženy také jistě ocení zářivě růžovou barvu, která přibyla k původní černé, modré, stříbrné, červené a zelené.

Samsonite_Engenero_59596_green_interior_5199 KcENGENERO
ENGENERO se objevuje v letošní kolekci vůbec poprvé. Mezi jeho hlavní přednosti patří lehkost, odolnost a pružnost materiálu. Kufr je vybaven čtyřmi otočnými kolečky pro usnadnění manipulace, chráničem zipu, kódovým TSA zámkem, dvěma zipovými přepážkami, popruhy pro připevnění věcí uvnitř kufru a spodním úchytem pro snazší nakládání. Kufry Engenero jsou k dostání v překrásných perleťových barvách.ULTIMOCABINUltimocabin_UP50_int
Při pohledu na jednotlivé detaily kufrů kolekce ULTIMOCABIN se jistě neubráníte myšlence, že při jeho tvorbě se designéři doslova vyřádili. Skořepinové zavazadlo má uvnitř unikátní přední kapsu, kterou stačí zepředu otevřít, nechat ve vzpřímené poloze a umožnit celníkům nahlédnout, aniž byste zavazadlo museli složitě rozkládat. Všechna zavazadla disponují chytrými detaily v podobě úložných prostor na dokumenty, mobilní telefon, tablet a notebook. Tento typ zavazadel bude jasnou volbou pro ty, kteří tráví na pracovních cestách většinu svého času.

Samsonite_Spin Trunk_59637_red_5999 KcSPIN TRUNK
Určitě znáte ten pocit, kdy stále nemáte v kufru všechny věci a vaše zavazadlo přitom vypadá, jako kdyby mělo každou chvíli prasknout. S tímto problémem si hravě poradili konstruktéři značky Samsonite, kteří vyvinuli unikátní systém 80/20. Tento systém spočívá v tom, že 80 % vašich věcí se vejde do hlavního prostoru a zbylých 20 % můžete uložit do prostoru v horním víku. Díky chytré technologii budete mít rychlý a snadný přístup k vašim osobním věcem.


SKYDROSamsonite_Skydro_59616_champagne_4999 Kc
Prvotřídní kufr SKYDRO je vyroben z 100% makrolon polykarbonátu. Elegantní tvar a nenápadné vzory ve dvou provedeních dodávají kufrům Skydro na atraktivnosti. Materiál kufrů SKYDRO má navíc dokonalý povrch, který je odolný proti poškrábání či poškození v důsledku neopatrného zacházení na letištích.

                                                                                              SOFT ZAVAZADLA


Cestujte s dokonalou lehkostí! Tzv. soft zavazadla jsou vyrobena z různých druhů textilií, které jsou vhodné pro výrobu cestovních zavazadel. Řadí s k nim i hybridní zavazadla, která kombinují např. zadní část skořepinovou nebo vyztuženou s textilním čelem. Obecně se vyznačují nižší hmotností, větší flexibilitou a množstvím organizérů např. zipovou kapsou na čelní straně, postranními kapsami apod.

POP-FRESH
Jak už název napovídá, kolekce POP-FRESH je svěží a plná líbivých barev, které si okamžitě získají vaši přízeň. Výhodou těchto zavazadel je jejich vysoká odolnost vůči opotřebení a také nižší hmotnost. V kolekci najdete i unikátní kabinové zavazadlo složené ze tří částí. Hlavní část má z čelní strany kapsu na notebook, který poté překryjete spodním dílem sloužícím k pohodlnému uložení obleků nebo šatů a horním dílem, který je určen pro kosmetiku a drobné předměty. Každá část je samostatně uzavíratelná na zip.

Samsonite_Pop-Fresh_59892_3 fold_aqua blue_interior_4499 KcSamsonite_Monotrax_59376Duffle WH 65_red_3199 KcMONOTRAX
Kolekce zavazadel MONOTRAX je vyrobena ze speciálního materiálu Ripstop, který se vám při cestování a častém používání nebude ničit a trhat. Kufry se uzamykají na klasický TSA zámek a jsou vybaveny čtyřmi pojízdnými kolečky, které vám zajistí snadnou manipulaci a monoručkou, která jim dala i jméno. Designeři se inspirovali barvami posledních outdorových trendů, ve kterých převládají odstíny barev: červená, tmavě modrá, černá, šedá.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Samsonite