ijournal.cz

Prima v dubnu uvede dva nové pořady a na ráno přidává oblíbené vlajkové seriály

red Zdroj: TV Prima 26.3.2021 TV

Skupina Prima si na duben přichystala hned dva novinkové pořady. Rodinný magazín Na houpačce s moderátorkou Evou Čejkovou poběží od soboty 3. dubna na stanici Prima. Na hlavním kanále pak začne i reality show LIKE HOUSE, přibližující život současných influencerů, na kterou se diváci mohou těšit od úterý 6. dubna každý všední den. S nasazením nových pořadů přichází i programová změna – každý všední den bude možné sledovat primácké vlajkové seriály i v dopoledních hodinách.

„Uvedením nových pořadů i malými úpravami v programovém schématu bychom rádi divákům zprostředkovali více zábavy pro celou rodinu. Hned po ránu se diváci mohou podívat na oblíbené seriály, jako jsou Slunečná, Sestřičky nebo Ohnivý kuře. Do odpoledního slotu přidáváme unikátní reality show LIKE HOUSE, která představí osm různorodých influencerů, známých především z raketově rostoucí sociální sítě TikTok. Ač se může zdát, že je to pořad pro mladší publikum, věříme, že tato reality show bude i pro rodiče zajímavou sondou do současného světa mladých lidí, kde sociální sítě hrají prim,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Reality shoPrima_LIKE_HOUSE_logow LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Barbora Chvojková (@barcachvojku), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). Reality show LIKE HOUSE startuje na hlavním kanále Prima od úterý 6. dubna a poběží každé všední pozdní odpoledne.
Prima_LIKE_HOUSE_Adam_Kajumi

„Sobotní pořad Na houpačce je dalším přírůstkem do portfolia volnočasových pořadů. Je to týdeník pro každého, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, proto jej nasazujeme do podvečerního slotu, kdy se u televize potkává celá rodina,“ přibližuje další pořad Roman Mrázek.

Na houpačce_logoNový magazín Na houpačce bude plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice. Houpačka zde představuje symbol životních i ročních etap, lehkosti i radosti ze života. Redaktorka Eva Čejková v doprovodu dětí představí divákům nejen krásy českého venkova, ale prozradí i tipy do domácnosti. Kreativní duše inspiruje k tvoření, milovníky dobrého jídla zas potěší recepty z české kuchyně. Nebudou chybět ani populární témata jako upcyklace a zvelebování domova. V závěrečné části pořadu bude pravidelné okénko Eva testuje, kde diváci mohou doma otestovat produkty, které byly představeny v pořadu.

Magazín Na houpačce startuje v sobotu 3. dubna od 17.55 na hlavním kanále Prima.

Prima_Na_Houpacce

Od neděle 4. dubna se pak s premiérovými díly vrací na obrazovky oblíbený, zábavně vzdělávací pořad Prima Mazlíček, který se zaměřuje na zvířata – ať už jde o ta domácí, volně žijící či hospodářská. Moderátor Jan Šťastný každou neděli dopoledne nabídne zajímavosti z domova i zahraničí pro všechny milovníky zvířat.

Prima_Mazlicek_2.rada

Nové díly ukážou divákům život mláďat doma i v přírodě a to, jak se vůči nim chovat a kdy zavolat pomoc. S příchodem teplých měsíců se pořad zaměří také na klíšťata a blechy a na to, jak před nimi pejsky a kočičky chránit. Věnovat se bude dále například bezpečnosti mazlíčků, a to na našich zahradách, na cestách i v domovech. Na diváky čekají v pořadu opět odborníci i známé osobnosti, které se podělí o to, jakou roli v jejich životě mazlíčci hrají. V každém díle bude připravena i soutěž.

První letošní díl se zaměří na mláďata – těch totiž s příchodem jara začínáme na procházkách v přírodě potkávat čím dál více. Málokdo ale ví, jak se v jejich blízkosti správně chovat a jak poznat, kdy potřebují naši pomoc. Zaměříme se tak právě na to. Na procházkách také často míjíme výběhy a ohrádky se zvířaty. A pokud máte dojem, že je potřeba je nalákat na něco dobrého nebo jim přilepšit něčím, co máte zrovna po kapsách, určitě to nedělejte. Vysvětlíme proč. Hostem dílu bude pan Lukáš Viktora, člen České společnosti ornitologické, který představí ptačí druhy, které se již teď mohou těšit ze svých mláďat. Podíváme se i na stinnou stránku věci, a to na mláďata, která se rodí venkovním nekastrovaným kočkám a již odmalička trpí vážnými zdravotními problémy. Rozebereme i zdravotní výhody kastrace pro samotné fenky, kočky, psy i kocoury.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Prima