ijournal.cz

Poskytněte svým vlasům extra péči díky novince Gliss Kur Beauty Boosters

red Zdroj: Henkel 8.5.2019 Nezařazené

Nádherné a zdravě vypadající lesklé vlasy jsou na seznamu ženských požadavků na krásu na předních místech. Jenže nic není zadarmo. Pokud chcete, aby byly vaše vlasy skutečnou korunou krásy, chce to správnou péči. Vsaďte přitom na takové pečující produkty, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám vašich vlasů. Novinkou, která stojí za pozornost, jsou Gliss Kur Beauty Boosters.

Gliss Kur Beauty Boosters jsou k dispozici ve třech variantách -  REPAIR pro regeneraci vlasů, SHINE pro zvýšení jejich lesku nebo STRENGTH pro posílení slabých vlasů. Našli jste konečně svou pečující vlasovou kosmetiku, která vám vyhovuje? Gratulujeme. Někdy se ale může stát, že přeci jen potřebujete péči o vlasy posílit. Pak je tu některá ze tří variant Gliss Kur Beauty Boosters. Stačí přidat malé množství do vašeho oblíbeného šamponu nebo balzámu a v ten moment máte na míru připravený recept, který dotáhne vaši péči o vlasy k dokonalosti.  S produkty Beauty Boosters od Gliss Kur vyřešíte téměř každý problém.

GK_Repair_Booster_boxGK_Repair_Booster_tube
Jsou vaše vlasy poškozené a vysušené kvůli častému fénování, kulmování, nebo žehlení? Pak sáhněte po přípravku Beauty Booster Repair, který má ve svém složení panthenol. Tato látka má regenerační a hydratační účinky a díky němu budou vaše vlasy opět vypadat zdravě.
 GK_Shine_Booster_tube
GK_Shine_Booster_box 
Chystáte se na party, nebo jinou důležitou událost a potřebujete oživit matně vypadající vlasy a dodat jim lesk a energii? Pak sáhněte po přípravku Beauty Booster Shine se vzácným olejem, který jim dodá nádherný lesk a doslova vdechne nový život. 


GK_Strengthening_Booster_box GK_Strengthening_Booster_tube
Máte pocit, že jsou vaše vlasy čím dál více křehké a slábnou pod tíhou každodenních stresů? Pak je na čase je posílit pomocí přípravku Beauty Booster Strenght. Ten ve své receptuře obsahuje keratin, který je tím správným řešením pro vyčerpané a slabé vlasy. Hloubkově vyživí jednotlivé prameny a posílí je.
 
Jak Beauty Booster správně používat? Je to tak jednoduché! Vymáčkněte malé množství produktu (1 nebo 2 zmáčknutí) a přidejte do vašeho šamponu nebo balzámu. Následně smíchejte na dlani a aplikujte na vlasy. Nechte působit 2 minuty a opláchněte.

 aplikacenechte působit 2 minuty a opláchněteGliss Kur Beauty Booster:

  • GLISS KUR REPAIR BOOSTER, 15 ml – 149,- Kč

                S panthenolem pro extra dávku regenerace

  • GLISS KUR SHINE BOOSTER, 15 ml – 149,- Kč

    Se vzácným olejem pro extra dávku lesku

  • GLISS KUR STRENGTH BOOSTER, 15 ml – 149,- Kč

         S keratinem pro extra dávku síly

 

S BEAUTY BOOSTERS od GLISS KUR jste připraveni na cokoli! #repairyourhair

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel