ijournal.cz

Okouzlující ženy Česka pokřtily unikátní kalendář Pod hladinou

red Zdroj: Women for Women 10.10.2019 Významné osobnosti, veřejné projekty
V úterý 1. října v Mail Room Bistru slavnostně pokřtilo dvanáct inspirativních žen kalendář Pod hladinou 2020 obecně prospěšné společnosti Women for Women. Kalendář je naprosto unikátní, okamžiky byly zachyceny pod vodou fotografkou Lucií Drlíkovou.

V prodeji je od 1. října na
www.women-for-women.cz/kalendar2020.

Nápad na celý kalendář vznikl velmi spontánně ve spolupráci s Ivanou Tykač a její organizací Women for Women. Bylo mi ctí, že mi před objektivem mohlo stát několik úžasných žen,“ sděluje autorka fotografií Lucie Drlíková. Pod vodní hladinou pózovalo Lucii Drlíkové několik odvážných a krásných žen Česka: Bára Nesvadbová, Simona Krainová, Nela Boudová, Lucie Vondráčková, Ester Geislerová, Ivana Jirešová, Patricie Solaříková-Pagáčová, Michaela Tomešová,  Vlastina Kounická Svátková, Marta Jandová, Klára Jelínková a Věra Komárová

kalendář kalendář1 kalendář2


Díky dvanácti okouzlujícím ženám, které vše nafotily bez nároku na honorář, mohlo vzniknout nádherné mistrovské dílo, jako je kalendář Pod hladinou. Život totiž může občas připomínat rozbouřené moře. Proto se naše organizace snaží klienty naučit plavat, aby už pro svůj život nepotřebovali záchranný kruh“, sděluje Ivana Tykač, spoluzakladatelka a ředitelka obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN, kterou založila se svým manželem již v roce 2012.

WOMEN FOR WOMEN_KALENDAR_2020

„Výtěžek z prodeje kalendáře poputuje na podporu samoživitelkám i samoživitelům a jejich dětem v tíživé situaci, kteří jsou ohroženi zejména psychicky, ekonomicky i sociálně a nejsou schopni svou situaci vyřešit, i když se o to snaží,“ komentuje Ivana Tykač a dodává. „Kalendář lze zakoupit na www.women-for-women.cz/kalendar2020 za 850 Kč.“

Kalendář Pod hladinou nafotila fotografka specializující se na focení pod vodou Lucie Drlíková.

Celým rokem 2020 provází 12 báječných a inspirativních žen Česka.

 


Lednem
nás bude provázet Barbara Nesvadbová, spisovatelka, novinářka a máma, která obrátí naši pozornost k zodpovědnosti za vlastní život, protože každý z nás si píše svůj vlastní příběh.

V únoru nám demisólistka baletu Národního divadla a máma, Klára Jelínková, doporučí tančit tak, jako by se nikdo nedíval.

Marta Jandová, zpěvačka a máma, v březnu připomene potřebu zachovat si v sobě dětskou radost a hravost.

Ester Geislerová, herečka, vizuální umělkyně a máma, podpoří v dubnu sebevědomí všech žen. Ví, že žena dokáže i nemožné, když chce nebo musí.

Nela Boudová, herečka a máma, nám v květnu připomene, že mateřská láska nezná hranic.

V červnu Věra Komárová, ředitelka vývoje a strategie značky Dermacol a máma, podpoří ve všech ženách jejich krásu a jedinečnost. Bohužel, Věra Komárová se dnešního křtu nemohla zúčastnit.

V červenci nám Simona Krainová, topmodelka, podnikatelka a máma, dodá motivaci, protože život je občas jako houpačka, a když padneme dolů, dostaneme se pak opět nahoru.

Lucie Vondráčková, zpěvačka, herečka a máma, nás v srpnu naučí přát si a zkusí chytit zlatou rybku.

Ivana Jirešová, herečka a máma, oslaví společně s námi v září vnitřní krásu slovy Antoine de Saint-Exupéryho: „Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné“.

S deštivým říjnem nám Michaela Tomešová, herečka a máma, dá naději, že zase vysvitne slunce.

Listopad plný optimismu s námi prožije Patricie Solaříková-Pagáčová, herečka, která ví, že je někdy potřeba namalovat si život na růžovo.

V prosinci nám poskytne záchranné lano Vlastina Kounická Svátková, herečka, spisovatelka a máma.“

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Women for Women