ijournal.cz

Nový rok s angličtinou a Kids&Us

red Zdroj: Kids&Us 5.1.2017 Pro děti

Jazyková škola Kids&Us otevírá od Nového roku možnost vstupu do svých kurzů. Těm, kdo o jejich návštěvě formou kroužků po škole nebo školce přemýšlí a není si jistý, nabízí škola ukázkové hodiny zdarma. Stačí se na ně objednat prostřednictvím webových stránek školy a strávit jednu celou ukázkovou hodinu s lektorem té nejvyšší úrovně nebo rodilým mluvčím ve škole v Malešicích. Nebo lze ukázkovou hodinu darovat jako dárek ve formě voucheru. Škola dále nabídne příměstské tábory nebo společné vaření dětí v angličtině. Little Chef, jak se tato oblíbená akce Kids&Us nazývá, mohou navštívit jak děti kurzy již navštěvující, tak děti nové. První Little Chef proběhne 13. ledna. Celé vaření probíhá v angličtině, děti se nenásilnou a hravou formou nejenom baví, ale zároveň i učí. Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny, tedy poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu, a také učební pomůcky, které jsou vhodné jak pro výuku v kurzu, tak pro domácí učení. Ukázkové hodiny budu probíhat po celý leden a únor. Příměstský tábor Fun Week na téma technologie proběhne pak 6. – 10. února. Od nového roku budou uspořádána také divadélka v angličtině – Storytime. Již 16. ledna mohou shlédnout děti první.

škola

 

 

 

Little Chef – zábavné vaření pro všechny děti připravujeme moc rádi. Jedná se o dětmi jednoznačně nejoblíbenější doplňkovou aktivitu školy. Je zpoplatněná, stojí 150,-Kč pro děti, které ještě naše kurzy nenavštěvují a 100,-Kč pro ty, kdo už do našich kurzů chodí,“ uvádí Barbora Veselá, ředitelka projektu Kids&Us. „Little Chef je velmi populární, děti vaření baví. Některé naprosto plynule přejdou do angličtiny. Akce je zabaví natolik, že pak přirozeně reagují na lektora (nejen rodilého mluvčího) a nekoncentrují se na to, jakým jazykem na ně, kdo mluví. To jen dokládá fakt, jak přirozené cizí jazyky pro děti jsou. Nejbližší bude 13. ledna,“ dodává Barbora Veselá.

 ImgNews

Příměstské tábory proběhnou od 6. do 10. 2. 2017. Realizovány budou jako Fun Week na téma technologie.

V Kids&Us  angličtina nezůstávala pouze za dveřmi třídy. Angličtina se stává zkušeností, je sdílena s těmi, které máme rádi. Kids&Us ví, že existuje celá řada faktorů, které pomohou posílit vzdělávací zkušenost: emoce, překvapení, radost, experimentování, fantazii a emocionální podporu. Pro zájemce o výuku nabízí Kids&Us v Malešicích zkušební výukové hodiny zdarma. Lze také zakoupit vouchery pro nákup produktů jako inteligentní a originální dárek pro své blízké. Veškeré uvedené knížky i ostatní lze zakoupit ve škole nebo na e-shopu www.kidsandus.cz.

FW_winter17_language

V Kids&Us se děti rozvíjí v angličtině ruku v ruce s postavičkami jednotlivých kurzů. 
Pro děti je snadné nalézt k těmto postavám vztah – a to nejen díky jazyku, ale také díky přirozené schopnosti vidět a chápat svět kolem sebe s velkou mírou fantazie. Jedná se o ucelený výukový program. Metoda Kids&Us je unikátní i tím, že je kontinuální. Dívky i chlapci mohou do Kids&Us přijít už jako jedno roční děti a zůstat až do osmnácti let. Pracují s materiály, které jsou rok za rokem, úroveň za úrovní v souladu s jejich dovednostmi v konkrétní fázi jejich rozvoje.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kids&Us