ijournal.cz

Nad akné vyzrajete díky zdravotní konopné kosmetice, o kterou nyní můžete soutěžit

red Zdroj: www.CutisHelp.com 26.7.2015 Soutěže

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné.  Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis  sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Důležitou součástí efektivní péče je i pravidelné důkladné čištění pokožky před aplikací krémů pomocí šetrné micelární vody AKNÉ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

Soutěžní otázka:

Micelární voda Akné obsahuje kromě účinných bioaktivních látek pro každodenní péči také 

a)  alkohol

b)  vitamíny

c) neobsahuje nic jiného

 

Soutěžící, kteří do 4.8. 2015 včetně pošlou správnou odpověď na redakce @ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž - AKNÉ a budou vylosováni, dostanou balíček s těmito třemi, výše prezentovanými, produkty zdravotní kosmetiky. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Nápovědu naleznete na: www.CutisHelp.com

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.CutisHelp.com