ijournal.cz

Maria Boichenko na světové soutěži Miss Grand International

red Zdroj: Miss Czech Republic 20.10.2019 Významné osobnosti, veřejné projekty
Maria Boichenko, jedna z vítězek Miss Czech Republic, odletěla do Venezuely bojovat o světovou korunku krásy Miss Grand International. V hlavním městě Venezuely Carasacu tráví 3 týdny, kde reprezentuje Českou republiku. Preliminary se uskuteční 23. října a samotné finále se uskuteční 25.října. Během celé 3 týdenní soutěže budou dvě doprovodné pod soutěže a to soutěž v národních kostýmech a v plavkách. 

Miss Czech Republic zaznamena na této světové soutěži úspěch v roce 2017, kdy Nikola Uhlířová vybojovala 5. místo na světě. Jestli bude Maria stejně úspěšná uvidíme již brzy.

Facetunesvětová soutěžMaria si s sebou veze šaty na oficiální představení všech zemí od BMB fashion, na preliminary a na filánový večer ze salónu Le Monika. Národní kostým, který ztvárňuje panenku Marii, vytvořilo vícero lidí. Šaty slovenská návrhářka Jana Luptáková, náhrdelník, srdce a závoj David Hanykýř a svatozář je z dílny Craft Explosion Marii Llincevy. Národní dar věnoval letos opět pro vítězky Crystalite Bohemia a jedná se o křišťálovou vázu. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Czech Republic