ijournal.cz

Soutěž o konopné produkty pro rychlé a bezproblémové hojení pokožky

red Zdroj: CutisHelp 21.1.2017 Soutěže

Drobná poranění jsou součástí našeho života téměř každý den. I spálenina od žehličky, odřenina nebo říznutí nás však mohou nepěkně potrápit, pokud nejsou správně ošetřeny.

defekt-mast-50mlVýjimečnou pomoc pro rychlou a bezproblémovou regeneraci poškozené kůže nabízí konopná mast CutisHelp DEFEKT. Aktivní složkou přípravku je patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí.

DEFEKT podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti, těhotné a kojící ženy.

Dalším častým kožním problémem je opar. Je to návštěva nevítaná, vždycky nepříjemná, často přináší svědění a bolest. Pokud s ním i vy máte zkušenost, nabízíme vám řešení!

oparen-krem-4mlKonopný přípravek CutisHelp OPAREN z řady CutisHelp zdravotní kosmetika. Obsahuje účinnou kombinaci bioaktivních složek extrahovaného konopného oleje a látek s antivirotickými vlastnostmi. Tím je zaručena vysoce efektivní péče, infekce je potlačena, příznaky oparu mizí a postižená místa rychle regenerují. Krém zabraňuje i vzniku nežádoucích jizev a výrazně omezuje možnost recidivy.


OPAREN
vám pomůže ve všech stádiích herpetických infekcí, nejlepších výsledků však dosáhnete, pokud ho použijete ihned při prvních příznacích. Lehký krém nevysušuje rty, je odolný vůči setření. Neobsahuje žádné návykové složky, nezatěžuje organismus, bez omezení je určen i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Řada zdravotní kosmetiky CutisHelp byla vytvořena na základě praktického využití vědeckých poznatků o léčebných vlastnostech konopí. Všechny výrobky této řady jsou před uvedením na trh dlouhodobě testovány a v praxi běžně používány a doporučovány odbornými lékaři. Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www.CutisHelp.com


Jak se jmenují krém a emoliens z řady CutsiHelp MEDICA?Cutis Help


a) Cannabinoid
b) Cannabiol
c) CannabioxPošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 30. ledna 2017 a vyhrajte s fy CutisHelp. V balíčku najdete kosmetické produkty pro rychlé a bezproblémové hojení pokožky Defekt a Oparen. Do předmětu uveďte: Soutěž – hojení. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp