ijournal.cz

Již zítra vypukne první ročník nadupaného Vodafone YOU FESTu

red Zdroj: Vodafone You Fest 16.9.2016 Aktuality a pozvánky, Volný čas

VYF line-upTelevize Prima a Óčko přináší akci, která je jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce. Unikátní událost pro návštěvníky všech kategorií, jak věkových či žánrových, která nese název Vodafone YOU FEST, vypukne již tuto sobotu 17. září.

První ročník vymazleného multižánrového festivalu, který nabídne speciální program pro všechny věkové skupiny, přinese rozmanitou škálu zábavy. Ti nejznámější a nejoblíbenější youtubeři, hudebníci, influenceři, ale i spousta geniálního jídla, gamingu a dalšího se postará o tu nejlepší zábavu. „Prostor Průmyslového paláce bude schematicky rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravujeme i workshopy gaming a food zónu,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha s tím, že tento festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka, i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

Pravé křídlo Průmyslového paláce bude v sobotu 17. září od 11 do 21 hodin patřit nejen vystoupením těch nejznámějších českých youtuberů, ale především hudbě. Na jejím výběru se podílela právě ÓČKO. Vystoupí Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další.VYF mapa arealu

Mezi hudebními vystoupeními budou podiu vládnout nejžádanější čeští youtubeři DeeThane, SterakDary, Fallenka, Martin Rota, Nejfake, GetTheLouk a další. Ty bude spojovat společné téma JE TO V TOBĚ.

Centrální část Průmyslového paláce představí gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovaem.

Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček.

Akci připravila agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Bližší info na prima-cool.cz a vodafoneyoufest.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vodafone You Fest