ijournal.cz

Hvězda Dětí ráje má otřes mozku a naraženou krční páteř!

red Zdroj: foto: archiv G. Ciatti 17.7.2015 Celebrity
Hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti se vážně zranila. Leží doma s otřesem mozku, má naraženou krční páteř, naraženou kyčel, ruku a četné pohmožděniny. Při tanci na svatbě nejlepší kamarádky Lindy se skácela hodně kuriózně k zemi.

Genny

„S kolegou z Dětí ráje Davidem Boušou jsme ze srandy začali tančit choreografie z muzikálu. Vykopla jsem nohou a nedošlo mi, že mám hodně úzké šaty, podrazila jsem si sama sobě druhou nohu a letěla jsem na zem. Tohle se může stát jenom mě. Mám otřes mozku, naraženou krční páteř, na tři týdny límec a naraženou kyčel a ruku. Bolí to jako čert, cítím se, jakoby mě přejelo auto,“ prozradila Genny, která se musí nyní hodně šetřit a především odpočívat.

Genny_

„Mám teď nařízený klidový režim, nemůžu se dlouho dívat ne televizi, do počítače, číst a mám se vyvarovat stresu. Hlavu mám jak střep,“ dodala Genny, která si je jistá, že do premiéry Dětí ráje, která bude 11. září v brněnském Bobycentru, bude v pořádku. Děti ráje si předpremiéru vyzkouší již 25. července pod širým nebem na Konopišti. „Doufám, že se přijdu podívat alespoň do publika a kolegy podpořím. Moje alternantka Klára je naprosto výborná,“ dodala Ciatti. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv G. Ciatti