ijournal.cz

Fit Smoothie vás v létě nezklame. Nenechte si ujít soutěž o letní mix českých cereálních tyčinek

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD, a.s. 23.8.2022 Soutěže

Léto je pro většinu lidí nejoblíbenějším ročním obdobím. Příjemné počasí, dlouhé letní večery a atmosféra lákající k objevování a výletům – kdo by odolal. A navíc nás čeká zasloužené volno, na které se malí i velcí těší celý rok. Kromě plavek a opalovacího krému však v létě potřebujeme i spoustu energie na všechna dobrodružství.

image foto FIT

logo_usovskoIdeálním průvodcem v letních chvílích se tak stane česká tyčinka Fit Smoothie od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jejím základem jsou suroviny výlučně přírodního původu – sušené ovoce a zelenina, semínka, oříšky. Má lahodnou, jemnou chuť a obsahuje vysoký podíl vlákniny. Ta nám pomůže nejen se správným trávením, ale i s celkovým bezproblémovým fungováním organismu, a to se bude v létě hodit!Fit Smoothie neobsahuje žádné přidané tuky a cukry, ani palmový olej. Navíc je přirozeně bezlepková. Vybrat si můžete ze zajímavých variací, kombinujících ovocné a zeleninové chutě. Extra porci energie pro dospělé pak nabízí dvě příchutě s oříšky, čokoládou, extraktem ze zeleného čaje a kofeinem.

fit 

Mix cereálních tyčinek Fit můžete nyní vyhrát v naší soutěži. Najděte správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku, kterou pošlete do 2. září 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – FIT. Užijte si léto ve Fit společnosti!

 BER085_FIT_01_v02_D_Logo-FIT_CMYK

Kolik příchutí nabízí tyčinka Fit Smoothie?

a) 3

b) 4

c) 5

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání nebo předání výhry.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD, a.s.