ijournal.cz

Film Jan Koller ukázal první teaser: Děti jsou nejvíc, co se mi kdy povedlo, přiznává Koller

red Zdroj: VDN Promo 27.1.2021 Celebrity

Jan Koller

V České republice vzniká dokumentární celovečerní film o fotbalovém útočníkovi Janu Kollerovi. Historicky nejlepší střelec České fotbalové reprezentace bude ve svém filmu vyprávět o své pohádkové kariéře, kdy ještě v 18ti hrával okresní přebor v malé vesnici Smetanova Lhota, ale odtajní také svůj osobní život. 


,,Dokument bude mapovat mou kariéru, která měla své vrcholy, jako např. angažmá v Borussii Dortmund, ale také pády např. nepovedený přestup do 1.FC Norimbrek. Film bude obsahovat kromě kariéry, také můj osobní život. Na můj vkus jsem tam až moc otevřený a sám jsem nečekal, že při natáčení ze sebe dostanu tolik emocí,“
uvedl 202 cm vysoký obr, který s BVB vyhrál titul a s 1.FC Norimberk naopak zažil sestup.
 

Film, který natáčí režisér Petr Větrovský vydal aktuálně první teaser. V něm jsou vidět dcery Jana Kollera a také jak fotbalový útočník hraje hokej. ,,Děti jsou to nejvíc, co se mi kdy povedlo. Je to mnohem víc, než všechny góly, tituly a ocenění,“ zdůraznil Koller. V teaseru se objeví i Karel Poborský:,,Všichni si mysleli, že s jeho postavou nepůjde skloubit profesionální fotbal, ale on to dokázal. Je to zázrak. Je to taková fotbalová pohádka,” uvedl Karel Poborský.  

Kromě něj promluví ve filmu další velká jména fotbalu. (Tomáš Rosický, Pavel Nedvěd, Karel Poborský, Petr Čech, Zdeněk Grygera, Jozef Chovanec, Karel Brückner, ale také třeba Mathias Sammer, Ewerthon, Amoroso či Dedé. Producent VDN Promo bude určitě natáčet v BVB a chystá se s filmem i na Německý trh a Belgický trh. S BVB dokonce jedná o partnerství na tomto projektu. 

 

Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=NjYHr6FXyoI

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VDN Promo