ijournal.cz

Díky aplikaci Best Visio si vytvoříte plot či dlažbu na míru

red Zdroj: Best 4.1.2023 Hi-tech a bydlení

image

Chystáte stavbu nového plotu či pokládání dlažby a lámete si hlavu nad tím, jak bude právě u vašeho domu vypadat?
Výrobce betonových prvků BEST přichází s řešením. Nová aplikace Best Visio umožňuje 3D návrh plotu a také vizualizaci dlažby přímo v místě, kde ji plánujete položit.


3D navrh

Pokud plánujete stavbu plotu, terasy nebo upravujete parkovací stání a neradi byste šlápli vedle, vyzkoušejte aplikaci Best Visio. Nemusíte se bát žádného složitého programu, se kterým nezvládnete pracovat. Aplikaci jednoduše stáhnete prostřednictvím App store, popřípadě ji spustíte na www.bestivisio.cz. Pak už jen v několika jednoduchých krocích vyberete z pohodlí domova plot či dlažbu, která se bude hodit právě k vašemu domu. V případě dlažby stačí do aplikace nahrát fotku daného místa, zvolit typ dlažby, nastavit umístění, sklon a její perspektivu. U plotu si zvolíte všechny jeho části dle vašich představ, a to od typu a barvy tvarovek přes druh výplně až po zákrytové desky. Následně máte možnost vložit i prostor na dveře či bránu.

Kromě toho, že ihned vidíte reálnou vizualizaci, najdete v aplikaci také soupis potřebného materiálu, a rovnou tak zjistíte, na kolik nový plot vyjde.

Vaše představy se s realitou již rozcházet nemusejí.

Best Visio

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Best