ijournal.cz

Coca-Cola uvedla novou kampaň se SuperStar Emmou Drobnou

red Zdroj: CocaCola 10.4.2018 Koktejl

Coca-Cola představuje zpěvačku Emmu Drobnou jako tvář své nové komunikační kampaně. Vítězka SuperStar z roku 2015 zazáří v televizním spotu a bude se objevovat na sociálních sítích značky. Na začátku dubna Coca-Cola také odstartovala soutěž o hvězdné WOW zážitky spojené s talentovou show SuperStar.

 Emma_Drobná_Coca-Cola

V novém reklamním spotu hraje Emma Drobná samu sebe – mladou hudební hvězdu, která se prodere houštím papparaziů a míří do svého pokoje. Nastoupí do výtahu k sympatickému portýrovi, s nímž v něm záhy uvízne. Co se bude dít dál a jestli se ji podaří zachránit, se dozvíte v televizním spotu s názvem „Elevator“, ve kterém zazní také píseň „Taste The Feeling“, ústřední melodie reklam značky Coca-Cola po celém světě, kterou Emma sama nazpívala. Píseň natočila ve dvou podáních, v pomalejší podobě podobné originálu a jako divočejší remix, který zazní v televizní reklamě.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9EQWv3klFPw

 

Televizní spot se natáčel v pražském hotelu International a filmových ateliérech Prague Studios, a to pod taktovkou renomovaného argentinského režiséra Roberta Llauró, dle kritiků jednoho z nejvýraznějších talentů latinskoamerického filmu. Než se Llauró ujal režie nového spotu určeného výlučně pro české a slovenské diváky, spolupracoval se značkou Coca-Cola na několika globálních projektech.

 Emma_Drobná_natáčení_reklamy_hotel

„Chceme našim fanouškům zprostředkovat jedinečné a nezapomenutelné okamžiky, na kterých je postavena nová kampaň,“ vysvětluje Kateřina Hladíková, Senior Brand Manager společnosti Coca-Cola. „Patří mezi ně povedený klip s Emmou, podbarvený jejím originálním podáním naší písně Taste The Feeling. A také možnost prožít atmosféru zákulisí SuperStar nebo si zkusit, jaké to je být hvězdou.“

 Emma_Drobná_natáčení_reklamy_klapka

Pro své fanoušky totiž Coca-Cola připravila celonárodní soutěž o WOW zážitky spojené se SuperStar. Výherci okusí život hvězd – s VIP vstupem nahlédnou do zákulisí pořadu, setkají se s finalisty nebo si dopřejí profesionální styling spojený s focením. Soutěž odstartovala na začátku dubna a potrvá do 31. května, bližší informace najdete na stránkách www.coca-cola.cz.

 

Hashtag: #wowzazitky

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CocaCola