ijournal.cz

Brandnooz Box březen 2018: Vítej jaro k nám!

red Zdroj: brandnooz 6.4.2018 Gastronomie, Testy
Brandnooz umožňuje spotřebitelům objevit a ochutnat novinky na českém trhu, které zachutnají a potěší. Každý měsíc předplatitelům dorazí domů, nebo na výdejnu Geispoint, box plný zajímavých produktů. Spotřebitelé pak na webové stránce www.brandnooz.cz hodnotí obdržené produkty a tím vytváří neobvyklou komunitu. Svým hodnocením totiž sdělují svůj názor nejen spotřebitelům, ale také výrobcům. Ti pak výsledky vyhodnocují a případně pracují na zlepšení produktu, který spotřebitelům nabízejí. Brandnooz spolupracuje s více jak stovkou nejznámějších výrobců potravin o jejichž novinkách pravidelně informují své předplatitele. Více informací, včetně předplatného, naleznete na www.brandnooz.cz.

Brandnooz box březen 2018

Nescafé Classic Crema3805
Sklenice 100 g

Značka NESCAFÉ přichází s novou vylepšenou recepturou, která nabízí jemnou bohatou pěnu a intenzivní chuť kávy pro vaše ranní probuzení. Nové NESCAFÉ CLASSIC Crema vytváří na povrchu šálku bohatou jemnou pěnu, kterou profesionální baristé nazývají crema. Zároveň si zachovává oblíbenou intenzivní chuť. Zařaďte ji do svých ranních rituálů a získejte dostatek pozitivní energie na vše, co vás čeká. Pro příjemnější ráno! Na trhu k dostání i ve větším 200g balení.


Lišácké jablko3803

Cider

Mezi cidery vstoupil v roce 2017 mazaný hráč, aby ukradl srdce i těm, kteří kouzlo ciderů dosud neobjevili. A jde na to chytře, nabízí totiž něco, co žádný jiný cider na českém trhu. Je VELKÝ, prodává se ve vratné lahvi o objemu 0,5l a je za SUPER CENU! Oproti jiným ciderům na trhu má Lišácké jablko sušší chuťový profi l, příjemně osvěží a díky 4,5 % alkoholu zpříjemní každou všední chvíli, ať už se jedná o sledování oblíbeného seriálu nebo sportovního utkání, posezení na prosluněné zahrádce, pohodu u vody nebo grilovačku s kamarády.
3799Chai Latté

David Rio Orca spice

Řada směsí David Rio na přípravu stále populárnějšího Chai Latté. Intenzívně rozmíchejte 2 lžičky směsi s teplým mlékem a pak už si užívejte lahodný nápoj na bázi černého, zeleného nebo bílého čaje a směsi exotického koření. K dostání v e-shopech, např. sirupy-koktejly.cz
Lagris3801

Luštěninová směs tradiční

Luštěninové směsi obsahují vyvážené množství různých druhů luštěnin. Jsou určeny k širokému použití – nejen jako základ pro hrstkové polévky, k zahuštění mletých mas, ale také jako příloha. Z luštěninových směsí je možné připravit pyré, pomazánku nebo karbanátky.
3800Dr. Oetker

Puding bez lepku vanilková příchuť

Doma je tam, kde je puding. Vyrábíme pudingy s láskou již přes 100 let. Díky investici do nových výrobních opatření a zvýšené laboratorní kontrole nabízí Dr. Oetker Originál pudingy v bezlepkové kvalitě. Je chutným dezertem a stejně dobře poslouží i k zahuštění ovocných šťáv (jako samotný ovocný dezert nebo na ovocné dorty), ke zjemnění tvarohových náplní, pro výrobu dortových náplní, šodó, ovocných polévek apod. Nechte se inspirovat. Svou chutí si Vás určitě získá.
Lotus3804

Biscoff Biscuit Spread

Překvapivě neodolatelná… Pomazánka z originálních karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff vás mile překvapí jak svou chutí, tak pestrostí použití. Je skvělá jak na pečivu či palačinkách, tak i jako krém na dorty a muffiny. Nebo se do pomazánky můžete pustit jen tak.

3802Bohemia

Maxi Mix

Prokřupejte se Velikoncemi s Bohemia Maxi mixem! Bohemia uvádí novinku Maxi mix 130 g, který je plný oblíbených tvarů a chutí. Varianta tradičního Maxi mixu v kulatém provedení nyní ve větším,ještě výhodnějším balení pro chvíle pohody s přáteli, rodinou nebo jen tak na chuť.Hodnocení redakce ijournal.czbbbřezen


Box nás jako vždy potěšil. Tentokrát neobsahoval moc zdravých potravin, to ale vůbec nevadí. Pomyslnou první příčku vyhrála pomazánka z karamelových sušenek Lotus. Sušenky naprosto zbožňujeme, hlavně ke kávě v kavárně. Pomazánka je perfektní natřená na palačince se šlehačkou. Druhé místo jsme tentokrát přidělili klasickému Maxi Mixu od Bohemia. Tento mix zná snad každý, na rodinných oslavách je stálicí. Zaujalo nás především balení, které výrazně šetří místo. Na chuti se ale nic nezměnilo. Třetí příčku obsadila káva Nescafé u které milujeme bohatou jemnou pěnu. Instantní káva se sice nedá srovnávat s tou z profesionálních kávovarů, přesto není zklamáním. Zklamalo nás ale Chai Latté. Bohužel barvou, chutí ani vůní se klasickému Chai Latté ani trochu nepřibližuje.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz