ijournal.cz

♥ Restart těla po létě s Fitshaker startuje již 4. září

red Zdroj: Fitshaker 2.9.2023 Sport
Domácí online cvičení Fitshaker chystá podzimní cvičební výzvu. Rozhýbat tělo po létě se špičkovými trenéry z Česka i Slovenska bude možné již od pondělí 4. září. Během 40denní výzvy bude kromě cvičení kladen důraz i na motivaci formou silné komunitní podpory jak ze strany trenérů, tak i ostatních žen zapojených do výzvy. Velký prostor bude věnován také posílení imunity na nadcházející chladnější období.

Fitshaker_restart_po_lete_2023 

Podzimní výzva spojuje tři celky. Těmi jsou cvičení, strava, ale také motivace, která je obecně velmi důležitým faktorem pro úspěch, ať už se jedná o jakoukoli oblast našeho počínání. „Za osm let fungování Fitshakeru víme, jak důležitá je při pravidelném cvičení motivace. Víme, že vůbec nejtěžší bývá najít odhodlání a začít, zrovna tak ale pak u cvičení zůstat a v případě naší chystané výzvy ji i dokončit. A právě v tom ženám bude pomáhat naše uzavřená výzvová skupina na Facebooku, naše pravidelné maily plné podpory, ale i nepřetržitá pomoc od našich trenérů či koučů,“ říká Peter Švaral, CEO online fitness platformy Fitshaker.  

 

Tukoužroutský tréninkový plán

Podzimní výzva je poskládána z nejoblíbenějších letošních fitness videí do 30 minut. Jedná se o mix intervalových cvičení, u kterých se střídá doba zatížení s vyšší intenzitou s odpočinkem, silových sestav využívajících zátěž s cílem nabrat svalovou hmotu a protahovacích strečinkových cvičení. Každý, kdo se do výzvy zapojí, se tak může těšit na každodenní propracovaný tréninkový plán s krátkými, ale maximálně účinnými sestavami. 

 Fitshaker_restart_po_lete_2023


Výživný jídelníček pro posílení imunity

Příznivý dopad na naše tělo má kromě pravidelného cvičení i kvalitní jídlo. Zdravým stravováním můžeme pozitivně ovlivnit nejen naši postavu a rychlost stárnutí, ale i imunitu. I proto bude tato výzva zaměřená také na jídelníček. Uživatelky se naučí, jak si poskládat výživný jídelníček vhodný pro podzimní období a jak se stravovat zdravě tak, aby jídlo chutnalo celé rodině.

 

Online komunita nenechá nikoho ve štychu

Každému, kdo se k online cvičení přidá, slibuje platforma oporu na dálku. Silnou podporu uživatelky najdou zejména v uzavřené skupině „Cvičíme doma s Fitshaker“ na Facebooku, která čítá téměř 44 tisíc členů. Pravidelnou motivaci jim budou dodávat i trenéři a koučové a těšit se mohou i na e-mailové newslettery plné osvědčených tipů a rad.

 Fitshaker_restart_po_lete_2023


Výzva Restart po létě začíná 4. září a potrvá 40 dní. Videa budou dostupná v aplikaci i na webu a provázet jimi budou ti nejlepší trenéři z České republiky a ze Slovenska. Mezi nimi např. Jan Caha, Zuzka Light, Lenka Velínská, Jan Kempa nebo Magdaléna Kažimírová. Celý obsah výzvy mají předplatitelé online platformy zdarma. Těm, kteří registrovaní nejsou a chtějí se do výzvy taktéž zapojit, stačí aktivovat členství za pouhých 249 Kč měsíčně. Bližší informace najdete na webových stránkách:
40denní výzva Restart po létě.

 

O firmě Fitshaker 

Cvičební online platforma Fitshaker funguje již od roku 2014. Firma, která vznikla na Slovensku a v roce 2022 vstoupila i na český trh, si získala oblibu již u více než 72 000 předplatitelů. Platforma funguje na základě předtočených videí a několikrát týdně vysílá i živé přenosy zdarma. Její uživatelé získají tréninkový plán uzpůsobený na míru a ke cvičení mají přístup prostřednictvím webového rozhraní, mobilní, ale i televizní aplikace. www.fitshaker.cz 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fitshaker