ijournal.cz

Známe první tři postupující finalistky Miss Léta 2018

red Zdroj: Miss Léta 2018 21.6.2018 Společenské akce a události

finalistky
Miss Léta odstartovala nový ročník. Skončily castingy, ze kterých vzešlo více než 50 dívek a semifinálová kola mohla začít. V sobotu 16.6.2018 proběhlo první semifinálové kolo, kde se představilo prvních 12 dívek bojující o postup do finále nejsledovanější soutěže krásy Miss Léta. Do finále postoupila Nina Sattlerová, Tereza Kopečková a Ivana Khymchuk.

V sobotu 16. 6. 2018 se uskutečnilo letos první semifinálové kolo, ve kterém se představila první skupina semifinalistek. Dívky navštívily Aquapalace Praha už o den dříve a připravovaly taneční prvni-tri-finalistky-miss-leta-2018choreografii a catwalk na sobotní program. Vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Ivana Khymchuk (18 let, České Budějovice)

2. místo – Tereza Kopečková (20 let, Brno)

1. místo – Nina Sattlerová (19 let, Most)

Na vítězky před aquaparkem čekala cabrio limuzína, která odvezla čerstvé finalistky na afterparty. Afterparty byla zahájena v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí, kde byli představeni i noví partneři soutěže – Vinařství Pavlovín a Chopin Vodka. Dívky mají teď léto před sebou a budou se připravovat na finále, kde se utkají o vítězství v soutěži Miss Léta o mnoho cen včetně ročního pronájmu automobilu Ford od Carent Praha.

Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a zbrusu nový letní program ve stylu divoké džungle, čekal na návštěvníky nejzábavnějšího aquaparku ve středních Čechách. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si návštěvníci dosyta užijí i opalování a koupání ve venkovní části aquaparku, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.

12-semifinalistek-bojujici-o-postup-do-finale

Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 30.6., 14.7., 28.7. 2018

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Léta 2018