ijournal.cz

Značka osvětlení Retlux přichází na trh s USB LED pásky pro podsvícení televize, které ocení všichni fanoušci sportu i dlouhých seriálových večerů

red Zdroj: Retlux 15.1.2021 Hi-tech a bydlení

Celých 69 % lidí sleduje v Česku seriály. Jsme národem, který tuto činnost doslova miluje. Nejčastěji si je užíváme v pohodlí svých domovů při sledování televize. Značka Retlux proto přichází na trh USB LED pásky, které uleví nejenom očím, ale značně vylepší zážitek z každého seriálového tandemu.

Led-pásky

Sledování filmů a seriálů je v poslední době obrovský trend. Dle výzkumu BehavioLabs v projektu Atlas Čechů sleduje seriály 69 % lidí. Tato čísla z nás dělají doslova milovníky těchto příběhů na pokračování. RLS 102-1Většina lidí má samozřejmě doma televizi, a tak vyvstává otázka, jak si tuto příjemnou kratochvíli ještě vylepšit. Kvalitní obraz a audiosystém je základ, ale co atmosféra?

Zážitek, a ještě podsvícený

Ať už sledujete napínavý thriller nebo horor, tak je nutné, aby se ona atmosféra dala (občas doslova) krájet. Náhlé zvraty a maximální vtáhnutí diváka do děje není však úlohou pouze režiséra, ale i vašeho obývacího pokoje. Značka žárovek a svítidel Retlux proto uvádí na trh USB LED pásky RLS 101 (bílá varianta) a RLS 102 (barevná varianta), které dokážou proměnit každý filmový či seriálový večer na opravdový zážitek. Ke zmíněným hororům si můžete díky jednoduchému dálkovému ovládání nastavit např. rudě krvavé podsvícení, které každou scénu dramaticky doplní.

lepení

Seriálový maraton bez únavy očí

Dlouhé sledování televize však nemusí být zrovna ideální pro naše oči. Koukání na televizi v potemnělém prostředí značně unavuje náš zrakový aparát. Je tak vhodné doplnit obývací pokoj praktickým světelným doplňkem. K tomuto Retlux doporučuje použít bílou variantu USB LED pásků RLS 101, které se velmi jednoduše uchytí pomocí kvalitní 3M lepící pásky na zadní stranu televize, a následně připojí pomocí USB konektoru, který slouží k napájení. Pásky lze zároveň velmi snadno zkrátit na požadovanou velikost díky stříhatelným segmentům. Stejně tak to funguje i s barevnou variantou LED pásků RLS 102.

Dalkové ovládání

Přežijí i několik mexických telenovel

Výrobce garantuje, že se seriáloví nadšenci nemají čeho bát. Pásky vydrží svítit minimálně třicet tisíc hodin, což v překladu znamená asi padesát tisíc různých dílů vašeho oblíbeného seriálu.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Retlux