Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Zita Vinklerová Supermanželkou čtvrtého ročníku Souboje nevěst

red Zdroj: Souboj nevěst 3.3.2015 Akce

V pátek 27. února se v už čtvrtém celostátním klání Souboj nevěst o NEJ nevěstu utkalo celkem 13 finalistek o fantastické ceny. Během finálového večera byly na základě diváckého SMS hlasování a také hlasování odborné poroty vybrány dvě superfinalistky, které následně hrály vabank o všechny výhry.

Porota


Vítězka Zita VinklerováŠach & Mat své soupeřce nakonec dala pětadvacetiletá Zita Vinklerová a stala se tak Supermanželkou čtvrtého ročníku Souboje nevěst.

Během slavnostního galavečera si mohli všichni přítomní hosté v Divadle Hybernia vychutnat vystoupení baletu Národního divadla, přehlídku svatebních šatů, volné disciplíny finalistek či písně talentované zpěvačky EKI. Průvodkyněmi a patronkami soutěžících se pro tento rok staly vítězka celosvětové soutěže krásny Miss Earth 2012 Tereza Fajksová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. „Vítězkami jsou všechny. Každá našla svého pana dokonalého a užily si senza soutěž,“ uvedly patronky soutěže.

Vítězka s rodinou

„Jsem přesvědčená, že jsme si všichni užili skvělý večer. Tato soutěž nevěstám však přinese především nové přátelé a také jim pomůžeme při přípravách jejich velkého dne, který chce mít každá dokonalý. Třešničkou na dortu je pohádkové věno složené z věcných darů, které zajistí vítězce nezapomenutelnou svatbu, jako svatební cesta, vybavení do domácnosti, svatební dort či kytice, šaty pro svatebčany a mnoho dalšího,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Soutěžící s porotci

Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext – letos byl výtěžek ze všech zaslaných SMS věnován na charitativní projekt DOBRÝ SKUTEK, jehož patronkou je Lucie Křížková. „Chtěla bych moc poděkovat organizátorům soutěže a především všem, co posílali SMSky. Díky Vám tak pošleme 5letého Daniela z Rohoznice na rehabilitační pobyt, který nutně potřebuje kvůli mozkové obrně,“ uvedla Křížková.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Souboj nevěst