Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Zaregistrujte se a šetřete s novým věrnostním programem ROSSMÁNEK

red Zdroj: Rossmann 22.5.2014 Koktejl, Pro děti

Společnost ROSSMANN na jaře 2014 spustila nový věrnostní program ROSSMÁNEK zaměřený na těhotné ženy a rodiny s dětmi do 3 let. Do programu se mohou zapojit i příbuzní nebo rodinní přátelé, kteří pečují o nějaké děťátko ve svém okolí. Program nabízí nejen pravidelné měsíční slevy na nákup dětského zboží, ale také poradnu, soutěže, akce a slevy u vybraných partnerů společnosti.Během necelých dvou měsíců se do programu zaregistrovalo přes třicet tisíc osob. Přidejte se i vy. Vyzvedněte si věrnostní kartu v kterékoli prodejně ROSSMANN, vyplňte registrační formulář na stránkách www.rossmann.cz a užívejte si veškeré výhody, které nový dětský věrnostní program ROSSMÁNEK nabízí.

rossmanek

„Naším cílem je nabídnout rodinám věrnostní program, díky kterému budou moci o své děti pečovat a přitom ušetří. Každý měsíc pro naše členy připravujeme výhodnou nabídku produktů, kterou jsme pro lepší přehlednost rozdělili do 4 kategorií. Naleznou zde vše od speciální kosmetické péče, šetrných čisticích či pracích prostředků, kvalitní dětské výživy, až po širokou nabídku plen a doplňkového sortimentu,“ vysvětluje důvody zavedení programu Kateřina Olšáková, marketingová manažerka společnosti ROSSMANN.

Čáp s miminkem, ovečka, káčátko a žirafa

Měsíční nabídka zvýhodněných produktů je pro lepší orientaci rozdělena do čtyř kategorií.První z nich je určena pro těhotné ženy a další tři jsou rozděleny podle věku dítěte. Každou kategorii provází jiné zvířátko a jsou odlišeny různými barvami. V regálech drogerie parfumerie jsou výrobky označené čápem s miminkem (pro těhotné), ovečkou (0 – 6 měsíců), káčátkem (6 – 12 měsíců) nebo žirafou (1 – 3 roky). Zvolte jen správnou kategorii a vybírejte z nabízených produktů.

ROSSMÁNEK radí

Na internetových stránkách najdete kromě akčních letáčků také poradnu. Ta je opět rozdělena do čtyř skupin, ve kterých se můžete dozvědět, co všechno na vás v průběhu těhotenství a po narození děťátka čeká. Najdete zde informace o vývoji miminka, doporučení, co je pro něj v jednotlivých etapách života nejlepší a rady, jak se s tímto náročným obdobím vypořádat.

Soutěže a akční nabídky partnerů

Každý měsíc je pro vás také připravena soutěž o zajímavé dárky. Čím častěji věrnostní kartu v daném časovém intervalu využijete, tím více zvyšujete svou šanci na výhru. Další výhody na vás čekají u partnerů společnosti ROSSMANN, kteří registrovaným uživatelům nabízejí časově omezené akční nabídky na své produkty či služby.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rossmann