Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Vyšperkujte svůj domov paprsky západního pobřeží nebo si dopřejte kalifornské požitky s F&F Home

red Zdroj: F&F Home 30.3.2015 Hi-tech a bydlení
Letošními jarními a letními trendy F&F Home je modrá laguna, inspirace designéři hledali i na americkém venkově. Vdechněte tak svému domovu mořskou letní atmosféru či rustikální kouzlo inspirované zemitými tóny a materiály západní Ameriky.

Trend americký venkovTrend_Oceanic


Trend modrá lagunaTrend americký venkov_
V F&F Home opět najdete vše potřebné pro zpříjemnění chvil ve vaší koupelně, od měkkých ručníků v mnoha odstínech ve třech kategoriích rozdělených podle barev, designu a materiálu.Všechny produkty jsou testovány na odolnost proti seprání, sražení a odolnosti zachování barvy a pružnosti.  až po spoustu praktických koupelnových doplňků. 

F&F Home Basic

Tyto ručníky jsou z řady nejnižší, to ovšem neznamená, že jsou šizené. Naše heslo je kvalita za rozumnou cenu a i ručníky F&F Home Basics jsou vyrobeny ze 100% bavlny a lze je pořídit v nejrůznějších barevných odstínech.

  • 100% jemná bavlna
  • Háček pro snadné pověšení
  • Střední tloušťka 450 gsm 
  • 13 trendy barevných odstínů, ze kterých můžete vybíratBathroom Middle Image

   F&F Home

Oproti základní řadě jsou o něco tlustší a proto o poznání lépe absorbují. Jsou vyrobeny z velmi měkké 100% bavlny.

  • 100% bavlna
  • Super jemný povrch
  • Velmi dobrá savost
  • 13 barev ve 4 odlišných velikostech
  • Tloušťka 540 gsm 


cedulkakošíkmýdlenkana kartáčkyna mýdlostojánekosuškaručník kostkaručník s třásněmiručníkpředložka barvapředložka hnědámalý svícen

svíčka

Vytvořte si doma romantickou atmosféru s pomocí překrásných svíček a svícínků z kolekce F&F Home. V nabídce najdete strohé designy i barvy a tvary. Jsou nejen krásným dekoračním kouskem, ale i výhodnou koupí, vydrží hořet 3,5 hodiny až 70 hodin.

polštářekDekorativní polštářky najdete v řadách F&F Home  a F&F Home Collection.  Ať už chcete oživit pohovku, křeslo či případně dodat ložnici trochu textury a barvy, v naší kolekci si nepochybně vyberete. Nabízíme designově strohé kousky, ale i náročně zdobené a velmi barevné kreace.

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F Home