ijournal.cz

Vyhrajte ryze českou deskovou fotbalovou hru FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD

red Zdroj: Fotbalprovas.cz 26.11.2022 Soutěže

Jedinečná taktická stolní hra Fotbalový tým hvězd dokázala prostřednictvím kampaně na HitHit spatřit světlo světa a první exempláře vyjely z tiskárny. Deskovka je založená na principech strategické hry, ve které se kupuje a skládá ideální jedenáctka fotbalistů. Hra je vytvořena pro všechny věkové kategorie a pro zábavu nejen fotbalových nadšenců, ale také celé jejich rodiny.

Artboard

Soutěžte o 1.– 3. cenu:
výhrou je desková fotbalová hra FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD

 

Popis výhry

Desková rodinná fotbalová hra, která osloví každého fotbalového fanouška. Ve hře se skládá nejlepší jedenáctka fotbalistů – ti mají různé hodnoty od 10 do 210 milionů a jsou rozdělení na brankáře, obránce, záložníky a útočníky – a trenéry. Existuje několik možných variant sestavení týmu a hráči musí promýšlet své nákupy. Deskovka má několik úrovní, jak poskládat fotbalisty. Dá se hrát s týmem v Evropských pohárech – Evropské lize, kde mají fotbalisti dvojnásobnou hodnotu, nebo s nejlepším týmem v Lize Mistrů, kde mají fotbalisti trojnásobnou hodnotu. Ve hře jsou různé vychytávky, jako je například červená karta, kterou hráči dostanou za zákeřný faul, žeton dovednost, který zvýší hodnotu fotbalisty, nebo kartičky plné překvapení SVAZ, FAUL, KLUB. Můžete přidat vlastní postavu do hry.

 Krabice zadní strana


Soutěžní otázka: Kolik je ve hře fotbalistů?

a)           44
b)           35
c)            50


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 5. prosince 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Nápovědu naleznete na stránkách www.fotbalovytymhvezd.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – fotbal. Vylosovaného výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.


O partnerovi soutěže

Fotbalprovas.cz specialista na fotbal a vše kolem něj.

Hrací deska nováFotbalprovas.cz nabízí kompletní vybavení na fotbal, ať už pro profesionální úroveň až po hraní na ulici, či zahradě za domem. Spolupracujeme s těmi nejlepšími, co se pohybují na české, ale i zahraniční fotbalové scéně v oblasti kompletního vybavení, které je pro rozvoje fotbale důležitější než kdy dřív. Posláním našeho obchodu je nabídnout kompletní fotbalové vybavení v několika cenových relacích, kde si přijdou na své začínající, pokročilí, ale i profesionální fotbalisté. Každým rokem se nároky na fotbalové dovednosti zvětšují a my se snažíme nabídnout veškeré vybavení pro kompletní rozvoj fotbalového jedince či celého týmu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fotbalprovas.cz