ijournal.cz

Vyhrajte nad bolestí kloubů, svalů, šlach a zad pomocí konopného mazání.

red Zdroj: www. CutisHelp.cz 12.1.2016 Soutěže

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou. Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetika CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp MENTOLEN konopné mazání  je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

 

Vyhrajte balíček produktů značky CutisHelp, které jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Soutěžní otázka: Boswellia serrata je 

a) strom nebo keř, ze kterého se získává protizánětlivá boswellová kyselina

b) bylina s léčivými účinky vhodná k výrobě regeneračních emulzí

c) rostlina s mentolovou vůní, obsahuje léčivý olej

Pošlete správnou odpověď do 21. ledna 2016 půlnoci a vyhrajte. Do předmětu uveďte Soutěž – konopné mazání.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

konopný-lán

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www. CutisHelp.cz