ijournal.cz

Vyhrajte mix balíček Fit müsli tyčinek včetně dvou nových příchutí – černou jeřabinou a ananasem

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 17.5.2018 Soutěže

∗ Vpusťte černou jeřabinu a ananas do svého jídelníčku ∗

Jaro je obdobím načerpávání nové energie. Je také dobou očistných kúr, časem, kdy po prolenošené zimě dostává zelenou aktivní a zdravý životní styl. Cítíte také, že potřebujete novou vzpruhu? Začněte oživením svého jídelníčku. Jezte častěji a v menších porcích. Neomezujte se pouze na tři hlavní jídla a nezapomínejte pravidelně zařazovat i nutričně vyvážené a chutné svačinky. Ať jste doma, na cestách či na rodinném výletě, výborně Vám poslouží müsli tyčinky Fit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jsou plné vybraného ovoce, ořechů a semínek. Na trh právě přichází dvě nové příchutě – Fit müsli černá jeřabina a Fit müsli ananasová. Ty by Vám neměly uniknout!


          Představujeme Vám NOVINKY v řadě Fit müsli tyčinek bez polevy s příchutí černá jeřabina a ananas.
Fit_ananasová_30g Fit_černá_jeřabina_30gA proč sáhnout právě po nich? Čerstvý ananas svou exotickou chutí evokuje blížící se léto. Toto tropické ovoce je výborným zdrojem vitamínu C, je skvělým antioxidantem, má vysoký obsah vlákniny a blahodárně působí na trávení. Také plody černé jeřabiny obsahují spoustu zdraví prospěšných látek a vitamínů. Příznivě působí na detoxikaci, pozitivně ovlivňují krevní tlak a cholesterol, navíc jsou účinné i proti stresu. Když se tyto dvě přísady spojí s ostatními kvalitními surovinami v müsli tyčinkách Fit, neodolatelná svačina je na světě.

Základem pestré nabídky tyčinek Fit müsli jsou ovesné a pšeničné vločky, extrudovaná kukuřice a sója. Tyčinky kombinují tuto cereální složku se sušeným ovocem, nejrůznějšími semínky a zdravými tuky. Jsou nutričně vyvážené, zdravé a navíc velmi chutné. Fungují jako přírodní zdroj hrubé vlákniny, vitamínů a minerálů. Příznivě ovlivňují zažívací systém, jehož správné fungování přímo podmiňuje dobrou imunitu.


Müsli tyčinky značky Fit jsou v nabídce všech hlavních maloobchodních prodejců potravin. A nyní jejich mix různých ovocných příchutí můžete vyhrát i v naší jarní soutěži. Třem výhercům zašleme balíčky plné Fit tyčinek.


Soutěžní otázka: Základní cereální složení Fit müsli tyčinek je:FIT-logo

a) ovesné a pšeničné vločky, extrudovaná kukuřice
b) ovesné vločky, extrudovaná kukuřice a sója
c) ovesné a pšeničné vločky, extrudovaná kukuřice a sója

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 26. května 2018 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu prosím uveďte Soutěž – tyčinka. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry. Nápovědu naleznete v článku. Další informace na www.tycinkafit.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina