ijournal.cz

Vuchlady se stala Barča Kropáčková, dívka se silným příběhem, kterou před rokem postihlo autoimunitní onemocnění alopecie

red Zdroj: Vuch 10.8.2023 Společenské akce a události
Česká módní značka Vuch je kreativní a nápaditá nejen ve svých kolekcích, designech, vzorech a barvách, ale i díky speciálním projektům. Jedním z nich je soutěž Vuchlady, která hledá jedinečné a inspirující ženy. Novou Vuchlady pro následující rok se stala Barča Kropáčková. Milá, charismatická a usměvavá žena, která chce ostatním dívkám a dámám ukázat, že i když je trápí nějaký problém nebo vzhledová nedokonalost, tak život nekončí a dá se dál plnohodnotně a vesele žít.

Bara_Kropackova_Vuchlady_2023

 Kdo se dostal mezi finální pětici? Vítězka Barbora Kropáčková (před rokem ji postihlo autoimunitní onemocnění alopecie, přišla během dvou týdnů o své vlasy a veškeré ochlupení těla včetně řas a obočí), Kateřina Uvírová (nejraději tančí, jelikož se 8 let věnovala závodně mažoretkám, je studentkou oboru Německá filologie), Kateřina Bohušíková (naplno se věnuje malování abstraktních obrazů, má 2 syny ve věku 7 a 10 let), Klára Georges Jezdinská (v loňském roce se stala stavební inženýrkou, v této chvíli je v invalidním důchodu) a Katarína Kaňková (zástupkyně ze Slovenska, studuje vědeckou matematiku a biologii, miluje folklór, tanec, zpěv, hru na housle a umění).

Finalistky Vuchlady 2023
„Nehledali jsme modelku s dokonalými mírami nebo tvář z magazínu. Naopak jsme vybrali lady, která je svá, a proto jedinečná. Jsem moc rád, kolik dívek se přihlásilo a chce pomoct dobré věci, i jaká částka se nakonec vybrala. Pro tento rok jsme se rozhodli podpořit dobročinný projekt Tělo s příběhem, který podporuje všechny dívky, ženy a zdůrazňuje krásu bez ohledu na jejich odlišnost. Letos se nám do soutěže přihlásilo 245 dívek, což je nejvíc za celou dobu pořádání soutěže. Za každou dívku jsme věnovali částku 100 Kč, které ve finále udělalo hezkou částku 24 500 korun,“ říká spoluzakladatel Vuch a spolupořadatel Vuchlady Martin Kůs. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vuch