ijournal.cz

Vorwerk představuje COOK-KEY® – nové THERMOMIX ® příslušenství

red Zdroj: Thermomix 24.10.2016 Hi-tech a bydlení

Zákazníci se mohou od uvedení velmi úspěšného modelu Thermomix TM5 opět těšit na inovativní novinku z vývojářské dílny společnosti Vorwerk. V listopadu 2016 bude zahájen prodej revolučního Thermomix příslušenství Cook-Key®, díky kterému bude možné propojit Thermomix® TM5 s internetem a digitální platformou Cookidoo®.

Díky Coo-Key® nyní budou moci zákazníci synchronizovat jejich Thermomix® s receptovou platformou Cookidoo® a to pomocí bezdrátového CookKey_thermomix-F-hprpřipojení k internetu. Dostanou tak přístup k opravdu rozsáhlé knihovně receptů s funkcí Průvodce vařením a mohou zde čerpat inspiraci pro své každodenní vaření. Přibylo i mnoho nových a užitečných funkcí, díky kterým lze například mít všechny své oblíbené recepty na jednom místě, vytvořit si vlastní kolekci receptů, naplánovat si menu na celý týden či přidávat své vlastní poznámky. To však zdaleka nejsou všechny novinky, které najdete na Cookidoo®.
Vaření s Thermomixem TM5 je nová éra digitálního věku a nyní jsme odhalili další její dimenzi,“ říká Dirk Reznik, CEO Vorwerk Thermomix®, „S Cook-Key® a Cookidoo® získají naši zákazníci perfektní společníky v objevování všech výhod Thermomix digitálního světa vaření.“

RECEPTY S PRŮVODCEM VAŘENÍ NA COOKIDOO®
Zatímco Thermomix® chipy i nadále poskytnou velkou sbírku receptů pro každou příležitost bez nutnosti připojení k internetu, díky Cook-Key budete moci nahrát jednotlivé recepty s funkcí Průvodce vařením z receptové platformy Cookidoo® (www.cookidoo.cz). Ta je k dispozici jak na mobilních zařízeních, a to prostřednictvím aplikace iOS, tak prostřednictvím webové aplikace. Zákazníci si své Cook-Key® zaregistrují na Cookidoo® a získají tak plnohodnotný přístup ke všem receptům na platformě. „Předplacené členství v Cookidoo® je ideální pro všechny zákazníky, kteří chtějí využívat funkci Průvodce vařením s možností výběru pokrmů z bohaté knihovny receptů,“ říká Dariusz Paldyna, ředitel prodeje Thermomixu v České republice.
Veškeré recepty s funkcí Průvodce vařením jsou speciálně vyvíjeny a testovány tak, aby pokaždé bylo dosaženo dokonalého výsledku. Zákazníci jen sledují pokyny krok za krokem přímo na obrazovce jejich Thermomixu. Doba vaření a teplota jsou již přednastaveny. Na jediné Cook-Key® může být uloženo více než 5.000 receptů, které lze snadno přenést pomocí Wi-Fi připojení na jedno jediné místo: přímo do Thermomixu.

TM_CookKey_Devices_thermomix.tifBUDOUCNOST DIGITALNÍHO VAŘENÍ
Cook-Key® otevírá digitální svět Thermomixu v plném rozsahu a odemkne plný potenciál i receptové platformy Cookidoo®. Její uživatelé získají tak nové možnosti: snadné prohlížení, shromažďování a organizování receptů s funkcí Průvodce vařením podle svých osobních preferencí. Do budoucna chceme nabídnout i další funkce, které budou vycházet z osobních zkušeností zákazníků: „Díky naší aktivní komunitě velmi dobře víme, co uživatelé Thermomixu chtějí a co od nás očekávají“, říká Dariusz Paldyna, ředitel prodeje Thermomix Česká republika, „a díky Cook-Key® budeme schopni zpětnou vazbu našich zákazníků implementovat do našeho vývoje nových funkcí a technologií.“

NÁKUP & CENA
Cook-Key® (www.cook-key.cz) je kompatibilní s každým Thermomixem TM5. Zakoupit ho bude možné prostřednictvím obchodních poradců, online platformy Cookidoo® (www.cookidoo.cz) či na zákaznických centrech. Součástí je také 6 měsíční bezplatné zkušební členství v Cookidoo®, a to od listopadu 2016. Zaváděcí cena nového Cook-Key® je 2.690 Kč (plná cena: 3.490 Kč). Thermomix TM5 s Cook-Key® v jednom balení bude v prodeji za 33.995 Kč a bude nabízen pouze obchodními zástupci Thermomixu a to od listopadu 2016. Poradci nabízejí osobní ukázku Thermomixu zákazníkům v jejich vlastní kuchyni. Poradce zůstává v osobním kontaktu se zákazníkem a poskytuje mu další  rady a podporu i po uskutečnění nákupu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Thermomix