ijournal.cz

Vlastní web není zbytečnost

red Zdroj: www.webnode.cz 12.7.2019 Koktejl

Založení vlastního webu není jen otázka pro programátora. Snadno to zvládnete sami. Šablony Webnode jsou jednoduché a uživatelsky přívětivé. Právě proto jsou tak oblíbené u žen, ale třeba také u studentů. A proč si vlastní webovou stránku založit?

šablony

  1. Pro uchování vzpomínek

Uschovejte si vzpomínky na prázdninové výlety nebo dobrodružství z delších cest. Pomůže vám s tím cestovatelský blog, kde se můžete podělit nejen o vaše postřehy, ale také přidat fotky nebo videa. Nebo jen za pár kliknutí můžete mít vlastní rodinnou online knihu plnou vzpomínek, která se vám už nikdy neztratí. Očekáváte-li přírůstek, můžete svému dítěti založit web neboli online knihu a zaznamenávat do ní jeho první slova, krůčky, návštěvy lékaře, významné dny, rodinné události, fotografie atd.  Plánujete svatbu snů? Bez vlastní svatební stránky se neobejdete. Pomůže vám váš velký den rychleji zkoordinovat a zároveň informuje hosty o místě, programu a dalších náležitostech. Podělte se svými blízkými o svůj příběh – kdy a kde jste se seznámili, uveďte důležité momenty vašeho vztahu a zajímavosti.

  1. Pro inspiraci a váš koníček

Hledáte ten správný odrazový můstek pro běhání? Nebojte se stát inspirací pro ostatní a založte si blog, který bude zároveň i vaším hnacím motorem. Na svůj nový běžecký blog si můžete zaznamenávat oblíbené trasy a počty kilometrů, které se vám podařilo zaběhnout. Pokud rádi vaříte, podělte se o vyzkoušené recepty s ostatními na svém food blogu. Nebudete tak muset dokola opisovat recepty, až po vás opět bude někdo chtít recept. Šijete? Sdílejte s ostatními návody, střihy a vaše finální díla. Možná se časem váš web stane i přivýdělkem. Vlastní web ocení také milovníci domácích zvířátek, kteří mají vlastní chovatelskou stanici.

CZ_summer

  1. Pro přivýdělek nebo start vlastního podnikání.  

Víte, že pokud se vám urodilo víc, než dokážete zvládnout zpracovat, můžete přebytky prodat? Pro prodej můžete ale zvolit i formu jednoduchého webu. Vlastní web vám pomůže také pokud pečete dorty, vyrábíte vlastní šperky nebo třeba fotíte svatby. A také pro všechny volné profese, jako jsou finanční poradci, výživoví poradci, makléři, fitness trenéři, maséři apod. Ocení ho i všechny šikovné švadleny, kosmetičky nebo kadeřnice.

Založení webu na šablonách Webnode je jednoduché a vytvoříte ho v podstatě několika jednoduchými kroky. Stačí si na www.webnode.cz  kliknout na tlačítko „Vytvořit web“ a vyplnit název webu a přihlašovací údaje. Následně si vyberete šablonu, která se vám nejvíce líbí.

Se stránkami můžete začít v bezplatné verzi, která má omezení prostoru na 100 MB.  Pokud plánujete na stránkách více pracovat, mít vlastní doménu a vkládat více obsahu, můžete si zakoupit balíček MINI za 1.499 Kč ročně, který prostor pro vaše stránky zvýší na 500 MB. Také získáte poukaz na registraci domény na jeden rok zdarma.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.webnode.cz