ijournal.cz

Více než jednu pračku prádla usušíte komfortně a na minimální ploše

red Zdroj: Leifheit 28.2.2019 Hi-tech a bydlení

LEIFHEIT_Milieushooting_Lino_Pop-Up_140_05_18
                              Sušák na prádlo, který snadno přenesete, rozložíte i složíte jednou rukou

 
Rodina s dětmi se bez každodenního praní obvykle neobejde, proto s sebou sušení prádla nese zejména v menších bytech neustálý boj o místo. Tuto situaci se rozhodla vyřešit firma Leifheit, která pro rok 2019 připravila atraktivní novinku – rozkládací sušák na prádlo LinoPop-Up 140.


Jednou rukou složíte i rozložíte

Sušák, který je lehký, skladný, přenosný a přitom stabilní, a navíc ho rozložíte i složíte jednou rukou – to je sen každého, kdo se potýká s nedostatkem prostoru. Všechny tyto požadavky zohlednili designéři firmy Leifheit v návrhu nového sušáku LinoPop-Up 140.

Jeho konstrukci tvoří otočná robustní ramena a široká pevná základna, po složení ale zabere na šířku jen 12 centimetrů. I přes mimořádně kvalitní zpracování si sušák dokázal zachovat velmi nízkou hmotnost – váží totiž pouhých 3,6 kilogramů.

LEIFHEIT_Milieushooting_Lino_Pop-Up_140_05_18 

Váš šikovný pomocník

Navzdory svým kompaktním rozměrům poskytne sušák LinoPop-Up 140 vašemu prádlu pro sušení 14 metrů kvalitních šňůr, pojme tak na malé ploše pohodlně celou várku prádla. Vnější šňůra je dostatečně dlouhá i pro věšení širších kousků textilu a je umístěná v komfortní výšce 95 cm od země. Mezi šňůrami je dostatečný prostor, aby mělo vaše prádlo při sušení potřebnou vzdušnost.

Skladnost sušáku LinoPop-Up 140 oceníte jak v menších bytech, na terasách a lodžiích, tak i na dovolené. Při cestování zabere v autě či v karavanu minimum místa. Pro přenášení, ale i skladování je sušák opatřený ochranným obalem, aby zůstaly šňůry dokonale čisté.

 

Proč ho potřebujete mít doma co nejdříve?Leifheit_product foto

  • ovládá se jednoduše jednou rukou
  • díky hmotnosti 3,6 kg umožňuje pohodlnou manipulaci
  • je pevný a stabilní
  • po složení je široký jen 12 cm, snadno se skladuje i převáží
  • disponuje 14 metry kvalitních šňůr s dostatečnými mezerami pro proudění vzduchu
  • součástí je také praktický obal
  • je na něj poskytovaná prodloužená záruka 3 roky
  • cena od 999 Kč

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Leifheit