ijournal.cz

Velkolepá vodní show z New Yorku se chystá do Čech

red Zdroj: Sazka a.s. 1.10.2014 Aktuality a pozvánky

Nevšední zážitek pro širokou veřejnost nabídne velkolepá vodní show, která slavila úspěch u diváků v New Yorku. K vidění bude ve dnech 9. – 11. října v Praze, vstupné je zdarma. Největší vodní projekci na Vltavě v Praze přináší Sazka u příležitosti prvního losování miliardářské loterie Eurojackpot na českém trhu.


water_screenshow_2

Představení slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny diváky. V prostoru mezi Palackého a Železničním mostem (na tzv. Náplavce) v Praze vznikne unikátní vodní projekční plocha o rozměru 1 000 metrů čtverečních. Ozvučení show bude zajišťovat aparatura, kterou při svém koncertu využívala například zpěvačka Madonna. Diváci se mohou těšit na vodu stříkající zhruba do výšky pětipatrového domu, pestrobarevné projekce i monumentální hudební doprovod.

Unikátní vodní projekcí hodlá Sazka oslavit vstup loterie Eurojackpot na český trh.

water_screenshow_1

„Češi budou moci poprvé v historii vstoupit do klubu miliardářů. Díky loterii Eurojackpot, ve které výhry šplhají až ke 2,5 miliardám. Losování proběhne poprvé v pátek 10. října a tento výjimečný okamžik chceme spojit i s nevšedním zážitkem pro každého, kdo se přijde podívat,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel společnosti Sazka a.s.

Patnáctiminutová show využívá stejné množství vody, které je potřeba k naplnění 25 metrového plaveckého bazénu. Kabely, hadice a potrubí využívané v rámci představení dohromady měří více jak 5 km, přičemž na převoz technického vybavení je potřeba 30 kamionů.

Japan Water Illumination

Show se bude konat od čtvrtka 9. do soboty 11. října na Rašínově nábřeží v Praze, vždy v časech od 19:30, 20:30 a 21:30 a za každého počasí. Vstup je zdarma!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sazka a.s.