Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

V Centru Chodov vypukne na konci srpna zumba maraton

red Zdroj: OC Chodov 15.8.2014 Sport

Centrum Chodov bude v sobotu 30. srpna pulzovat energií v rytmu zumby. Na jeho střeše se totiž uskuteční již 6. ročník zumba maratonu.

Zumba maraton v Centru ChodovZájemci tak mají možnost vyzkoušet si zdarma pět hodin zumby pod vedením profesionálních lektorů Fitness BBC. Akce, která potrvá od 9 do 14 hodin, nabídne lekce Piloxing/Zumba, Zumba/Dance či Dance/Aerobic. Držitelé věrnostních karet Centra Chodov, již se maratonu zúčastní, obdrží dárkový balíček kosmetických produktů a výživových doplňků. Do věrnostního klubu se přitom každý může zdarma a jednoduše registrovat na webových stránkách či  Facebooku, případně u infostánku Centra Chodov i přímo na místě akce. Zumba maraton s sebou přináší také další výhody v podobě soutěží a slev. Všichni mohou v den konání zumba maratonu využít volného vstupu do FitnessBBC.  V prodejně adidas bude na zákazníky čekat 30% sleva na dámskou kolekci. Po celý srpen navíc běží na facebookovém profilu Centra Chodov soutěž o patnáct jednorázových vstupů do Fitness BBC a o Biodermakosmetické balíčky.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.Slovníček pojmů:

Dance aerobic:Dance aerobic vychází ze základních prvků aerobiku, které jsou obohaceny o pohyby inspirované nejrůznějšími tanečními styly jako latino, disko, hip-hop nebojazz. Jedná se o aerobní lekci s obtížnější choreografií a kombinacemi základních aerobních i tanečních kroků a otoček.

Piloxing:Kalifornská cvičební metoda, jež spojuje pilatess boxem, a chytře tak využívá benefitů obou těchto sportovních aktivit. Pohyby z pilatesu protahují tělo, tvarují a prodlužují svalstvo, při boxu senaopak zvyšuje tep a spalují tuky. Výsledkem kombinování činností při piloxingu je ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkově štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla.

Zumba:Dynamický fitness programspojující prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky například salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, při němž se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Chodov