Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Užijte si provoněné Vánoce 2017 a rozmazlete své smysly s PartyLite!

red Zdroj: PartyLite 13.10.2017 Hi-tech a bydlení

HO17_S001_G73Žádné období v roce nemá takový půvab a podmanivou atmosféru jako právě čas Vánoc. PartyLite proto připravila jedinečný katalog Vánoce 2017 s celou řadou nádherných vůní a exkluzivních dekorací, které ještě více podpoří tajemné kouzlo vánočních svátků ve společnosti rodiny a přátel.

Ani vánoční katalog není ošizen o jedinečnou kolekci speciálních vůní Signature, které můžete jednoduše zkombinovat s každodenními vůněmi a vytvořit si tak vůni, která potěší vaše smysly. Z nových zimních vůní se můžete těšit na podmanivé Zimní ovoce, osvěžující Citrusový jalovec, jemné Balzámové dřevo, šťavnaté Lesní ovoce s vanilkou, jedinečný Modrý smrk s lehkým dotekem šalvěje a eukalyptu či BALSAM WOODSjemně Zasněženou mátu.

 

Zimní ovocné vůně

Zasněžené zimní ovocné sady však v sobě skrývají mnohem víc. Mezi novými Signature vůněmi proto nechybí výrazná a zároveň svěží vůně Moruše, intenzivní Půlnoční orchidej, omamný Bílý jantar, aromatické Ostružiny s cedrovým listím, ohnivé Skořicové dřevo nebo jemná Stříbrná bříza s hutnými tóny whisky, která zaručeně zaujme i pánské osazenstvo.

 

Mix_and_Mingle_A_2Vánoční dekorace na míru

Společnost PartyLite připravila pro všechny, kteří milují přípravu vánočních dekorací, zábavnou kolekci Mix & Match, která skrývá osm nádherných podstavců a krytů na skleněné soudečky. Záleží tak pouze na vašem vkusu, který podstavec, kryt a soudeček zkombinujete.

 

Tradiční vánoční barvy a motivy

A protože Vánoce bez perníkového cukroví a třpytících se ozdob by nebyly dokonalé, v nabídce samozřejmě nechybí ani dekorace inspirované tradičními vánočními barvami s moderním nádechem, který dokonale zapadne i do minimalisticky zařízených interiérů. Těšit se můžete například na lampiony, svícny na čajové svíčky i votivky, lesní chaloupku a mnoho dalších krásných vánočních doplňků laděných do vánoční červené a zelené.

 

Mrazivě třpytivá kolekceHO17_G004_P92913

Elegantní, podmanivá, stylová a půvabná… přesně taková je nová sváteční kolekce PartyLite odrážející sněhem pokrytý les za soumraku. Ať už sáhnete po tančící vločce, svícnech z tříbarevného lesa, sváteční girlandě, aromalampě ve tvaru sněhové vločky či po válcových svíčkách, třpytivé metalické doplňky v mžiku rozsvítí celý váš interiér a dodají mu nenapodobitelné kouzlo ledového království.

 

Jednoduchost přírody

Máte rádi originální materiály? Potrpíte si na výstřední motivy, které hýří barvami přírody? Přesně taková je i další kolekce PartyLite, která je inspirována lesními květinami a divokou zvěří. Výsledkem jsou tak jedinečné doplňky plné jemných, avšak atraktivních kombinací tlumenýchFH17_P92889 barev a metalického vzhledu, které dozdobené malými větvičkami a zahradním kvítím vytvoří dokonalou atmosféru harmonického domova.

 

Tajemství sofistikované přírody

Třpytivý metalický vzhled je trendem, který se letošní podzim a zimu promítá v řadě oblastí, a proto nemůže chybět ani v jedinečné kolekci Sofistikovaná příroda. Svícny na čajové svíčky se stříbřitými odrazy, dvojité svícny na skleněné soudečky zdobené třpytivým listím či aroma lampa Měděná září jsou stvořené, aby dodaly šmrnc i starožitnému nábytku.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PartyLite