ijournal.cz

Užijte si Afterparty 115. výročí Harley Davidson v Hard Rock Cafe zóně

red Zdroj: Prague Harley Days 2019 28.6.2019 Aktuality a pozvánky, Festivaly

První červencový pátek a sobota budou ve znamení oslav. V Praze se uskuteční připomínka 115. výročí kultovní značky Harley Davidson, která minulý rok proměnila Prahu na čtyři dny v motocyklovou Mekku. Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce stroje. Oslavte svobodu na dvou kolech a zažijte atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa. Prague Harley Days 2019 letos opět proběhnou na Výstavišti Holešovice (5. – 6. 7.), kde budete mít také možnost pochutnat si na vybraných specialitách v rámci Hard Rock Cafe zóny.

HRC_HD_zone

„V nabídce budou naše výborné Legendary® Steak burgery. Nebude chybět ani naše novinka 24-karat  Gold Leaf Steak Burger ™ a Double Decker Double Cheeseburger. Na baru budeme prodávat pivo a oblíbené koktejly,“ uvedla Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha.

Součástí Hard Rock Cafe zóny bude také merch point. Zde bude možné zakoupit si tričko z limitované edice H-D&HRC a další kousky z kolekcí značky Hard Rock.

Kromě skvělého jídla a pití v HRC zóně, se můžete dále těšit na kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Na místě bude také možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nejnovější modely Harley Davidson. Samozřejmostí bude všudypřítomná skvělá muzika.

HRC_food_zone

#HardRockCafe  #HarleyDavidson  #PHD2019

Více informací o akci najdete na https://pragueharleydays.cz/cs/domu/ nebo na http://www.hardrock.com/.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prague Harley Days 2019