ijournal.cz

Tyčinky Fit müsli – zdravý dárek od srdce

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 8.2.2016 Gastronomie

Druhý únorový týden je na celém světě věnován oslavám lásky a všech zamilovaných. Na neděli 14. února připadá, mnohými opěvovaný a u některých zrovna ne moc oblíbený, Den svatého Valentýna. Pokud patříte mezi jeho příznivce, jistě již netrpělivě vymýšlíte dárek pro Vaši drahou polovičku. Chcete být letos originální a povznést se nad obyčejné dárky v podobě parfémů, šperků či romantických večeří? Darujte zdravý dárek od srdce – chutné müsli tyčinky Fit.

srdce_tyčinky
Jsou chuťově vynikající, mají vyvážené složení a jejich pravidelná konzumace prospívá organismu. Fantazii se meze nekladou, a tak je jen na Vás, zda připravíte úhledný dárkový balíček, netradiční müsli květinu složenou z tyčinek, nebo jimi naplníte třeba novou kabelku pro partnerku. Oslavte letošního Valentýna ve znamení jahodového Fit müsli potěšení!

Portfolio společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina nabízí široký výběr nejrůznějších müsli tyčinek, a tak můžete svým nejbližším připravit překvapení přesně na míru jejich chuťovým buňkám. Protože k oslavám lásky již tradičně patří šampaňské a jahody, ideální volbou bude pro Vás výběr z jahodových Fit tyčinkových variant.

Fit jahodováOsvědčenou a chuťově vynikající klasikou je müsli tyčinka Fit jahodová. Vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny, optimální poměr zralého ovoce a cereálií dělají z této tyčinky velmi moderní pochoutku, která je vždy po ruce. Nejen, že posílí Vaše zdraví, ale zároveň navodí pocit sytosti a vybaví tělo postupně se uvolňující energií. Prostě takový malý zázrak, který můžete mít vždy a všude s sebou! 

Fit Nature jahodováSkvělou přírodní svačinkou s intenzivní chutí jahod je müsli tyčinka Fit Nature jahoda. Její převratná receptura s vysokým obsahem vlákniny je zcela bez konzervantů, umělých aromat i barviv. Tato moderní pochoutka v optimálním poměru kombinuje zralé ovoce a cereálie. Postará se tak o dokonalou harmonii Vašich chuťových buněk.

Fit Fruitík jahoda v jogurtuJahodovou kytici můžete doplnit tyčinkou Fit Fruitík jahoda v jogurtu.   I když byl tento produkt původně vyvinut především pro děti, rozhodně má co říci i dospělým. Je možné, že právě tato ovocná laskomina osloví Vaše nejdražší nejvíce! Tato tyčinka je vyrobena jedinečnou technologií, díky které nenajdete v tyčince kousky obilí a ovoce. Vysoký, téměř 40% podíl ovoce, společně s jogurtovou polevou dokonale dotváří chuťovou harmonii.

Fit go jahodová s jogurtovou polevouPokud Váš život omezuje alergie či intolerance na lepek a klasické cukrovinky jsou pro Vás tabu, nezoufejte. Bezlepkové tyčinky Fit go zaujmou svou chutí i zdraví prospěšným složením. Sváteční náladu Vám přinese jahodové potěšení, a to müsli tyčinka
Fit go jahodová s jogurtovou polevou. Hlavní složkou této pochoutky je extrudovaná kukuřice, rýže a kukuřičné lupínky. To vše v kombinaci s lahodnými jahodami a jogurtovou polevou Vás přenese do slunečních letních dnů.  

Müsli tyčinky jsou v prodeji v běžné obchodní síti.

Další informace naleznete na: www.tycinkafit.cz a na facebookovém profilu Fit müsli tyčinka.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina