ijournal.cz

Tučňáci z Madagaskaru a Hello Kitty jako překvapení

red Zdroj: Ferrero 28.1.2015 Pro děti

Kinder Surprise v novém roce opět rozšiřuje sběratelskou kolekci figurek, tentokrát rovnou o dvě speciální série naráz. Devět sběratelských figurek k filmu Tučňáci z Madagaskaru a osm figurek nejslavnější kočky na světě – Hello Kitty. Nové postavičky jsou v čokoládových vajíčkách k nalezení od ledna do konce dubna 2015.

PENGUINS_MADAGASCAR_SKIPPER_Speciální sérii Tučňáci z Madagaskaru tvoří devět figurek ze stejnojmenného animovaného filmu z produkce studia DreamWorks, který do českých kin přišel v listopadu loňského roku. Původně byli tučňáci vedlejšími postavami ve filmech Madagaskar, Madagaskar 2: Útěk do Afriky a Madagaskar 3. Díky velké oblibě si však vysloužili vlastní seriál a posléze i celovečerní film.

Kromě čtveřice hlavních hrdinů, kterou tvoří tučňáci Skipper, Kowalski, Vojín a Rico, budou v čokoládových vajíčkách k nalezení také další postavičky z filmu: vlk Tajný agent, lední medvěd Kaprál, sova Eva, tuleň Kraťas a v neposlední řadě také hlavní protivník tučňáků-agentů a největší padouch celého filmu, dr. Octavius Brine.

Kinder_SurprisePostavičku Hello Kitty v roce 1974 vytvořila japonská designérka Juko Šimizu pro společnost Sanrio. Světoznámá kočka tak v loňském roce oslavila, stejně jako vajíčko Kinder Surprise, již 40. narozeniny. Prvním výrobkem, na kterém se objevila bílá kočičí hlavička s červenou mašlí, byla malá dětská plastová peněženka. Od té doby se Hello Kitty stala celosvětovým fenoménem. Je známá ve více než 200 zemích, má svůj vlastní televizní pořad a její vyobrazení najdeme na více než 50 000 různých výrobků – od psacích potřeb a oblečení přes elektroniku až po tři letadla jedné z tchajwanských aerolinek.

Sběratelskou sérii Kinder Surprise tvoří osm různých figurek Hello Kitty a osm speciálních pozadí s různými scenériemi. Ve vajíčku tak bude možné nalézt Hello Kitty v ložnici, v koupelně, na party, v malířském ateliéru, v bazénu, na zahradě, na horách nebo ve strašidelném hradě.
Hello_Kitty_winter
Hello_Kitty_bath
Kinder Surprise je mezi dětmi i dospělými populární nejen kvůli lahodné dvojbarevné čokoládě, ale především kvůli překvapení, které naleznou uvnitř. Hračky ukryté v čokoládových vajíčkách Kinder Surprise jsou opatřeny logem „Bezpečné hračky“, které vydává Institut pro testování a certifikaci ve Zlíně. Logo na výrobku spotřebitelům zaručuje, že hračka je bezpečná a zdravotně nezávadná. Společnost Ferrero Česká byla v roce 2004 první firmou, která v České republice logo „Bezpečné hračky“ získala a začala používat. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero