ijournal.cz

Travel Week Party ve Fashion Arena Prague Outlet ve stylu CESTA KOLEM SVĚTA

red Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet 14.5.2018 Cestování, Společenské akce a události

Pravidelná výroční akce největšího setkání partnerů cestovního ruchu ve Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích je pomyslnou startovní čárou do hlavní turistické sezóny roku, na které se vždy prezentují chystané novinky, ale také veškerá vylepšení z uplynulého období. „V rámci turismu se soustředíme na poskytované servisy centra a je našim cílem, vnímat nakupování jako turistický zážitek,“ říká manažer vývoje cestovního ruchu Petr Křivonožka​ a dodává: „Portfolio námi poskytovaných služeb každým rokem narůstá stejně jako počet spolupracujících partnerů nebo množství konečných nakupujících hostů.

IMG_4682
Celé odpoledne se na terase obchodního centra neslo v přátelské uvolněné atmosféře, která již navozovala nadcházející letní období. Ostatně všude se linoucí vůně z vynikajícího cateringu toho byly důkazem. Hosté a partneři Areny, kromě rozmanitého jídla a ochutnávky sladkostí z prezentovaných zemí, si dopřávali i luxusní koktejly. V programu nechyběla bohatá tombola, tématický fotokoutek, workshopy ve vázání kytic nebo malování dřevěných lžic a hieroglyfů, barmanská show… Módní přehlídka z aktuálních kolekcí obchodů působících na půdě Fashion Arena Prague Outlet upoutala pozornost všech pozvaných.

Celý následující víkend pak všichni návštěvníci centra, milovníci cestování a relaxace mohli nakoupit za mimořádné ceny zavazadla a další vybavení pro svoje (nejen) dovolené, zúčastnit se soutěží a spousty dalších doprovodných akcí.

Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a snadno se do něj dostanete autem za cca 20 minut z centra Prahy, také městskou hromadnou dopravou na konečnou stanici Depo Hostivař metra trasy A. „Vylepšení se dočká právě spojení s centrem města. Náš shopping shuttle bus (kromě trasy od metra) bude až do září jezdit dvakrát denně. Pro hosty ze zahraničí připravujeme úschovnu, do které si budou moci odložit zavazadla a hlavně u nás nakoupené věci,“ doplnil výčet zlepšení služeb centra P. Křivonožka.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet