ijournal.cz

Tomáš Arsov otevřel nový salon!

red Zdroj: salon Tomáše Arsova 22.6.2019 Společenské akce a události

Jeden z nejlepších kadeřníků v České republice a hvězda TV Barrandov Tomáš Arsov má nový salón. Na lukrativní adrese v Soukenické ulici v centru hlavního města to v rámci slavnostního otevření byla velká sláva. Nechyběl prakticky nikdo, kdo ve světě showbyznysu něco znamená.

křest

Jméno Tomáš Arsov už je dnes dobře znějící značkou. Jeho salony nabízejí komplexní péči nejen o vlasy, ale i o tělo. Můžete se tak nechat prakticky jakkoli vás napadne. Nikoho tak samozřejmě nepřekvapí, že salon v Soukenické ulici nabízí to nejlepší a všichni klienti si zde přijdou na své. Zajímavostí jistě je i fakt, že Arsov svým zákaznicím během čekání nabízí elektrického Smarta. Dámy si tak mohou dojet na nákupy, třeba do blízké Pařížské ulice. Navíc šetří životní prostředí a zaparkovat se s ním dá opravdu všude, dokonce i na modrých zónách.

Arsov_Tomáš1

Myslivcová_DominikaSlavnostního otevření se zúčastnila řada známých tváří. Zpěvačka Markéta Konvičková předvedla své neuvěřitelně nádherné vlasy, které jsou, jak jinak, už nějaký ten pátek v péči Tomáše Arsova. Dominika Myslivcová zase zvolila sexy outfit a přesto, že její vlasy jsou také krásné, zejména přítomní pánové často pohledem sklouzly spíše do jejího výstřihu. Nechyběl ani známý věštec budoucnosti Ladík Horváth, na kterého stály přítomné dámy dlouhé fronty.

Konvičková_Markéta4

 modni_prehlidka1
modni_prehlidka2

modni_prehlidka3


Zkrátka tahle akcička se povedla na výbornou. Samozřejmě nechybělo ani šampaňské a občerstvení, na kterém si všichni pochutnávali až do pozdního večera. Hlavně ale celou dobu panovala skvělá nálada. Celá Praha (a nejen ta) už se prostě těší do nového salonu Tomáše Arsova. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: salon Tomáše Arsova